Knižní TIP v oddelení Náboženstvo

Obal knihy MALÝ KATECHIZMUS KATOLÍCKEHO NÁBOŽENSTVA

Kniha - MALÝ KATECHIZMUS KATOLÍCKEHO NÁBOŽENSTVA

Malý katechizmus katolíckeho náboženstva...tvrdá väzba, dobrý stav, 152 strán

kúpiť knihu

Cena: 1,46 € (44 Sk)
Pre Vás: 1,39(42 Sk)

Viac informácií o knihe MALÝ KATECHIZMUS KATOLÍCKEHO NÁBOŽENSTVA


Knihy zo sekcie Spoločenské vedy -> Náboženstvo začínajúce na

Zoradiť tituly vzostupne | zostupne
podľa názvu | autora | ceny | roku vydania

celkom 156 knih v sekcii Náboženstvo
Zobraziť ďalšie knihy v sekcii Spoločenské vedy -> Náboženstvo | 1 | 2 | 3 | 4 | 5

"Drahé deti..."

Spisovatel: Kolektív autorov, Juraj Mrocek 2003
Katalogové číslo: E4239

Kolektív autorov - Zborník prednášok, kázní, svedectiev a príhovorov z festivalu mládeže, ktorý už 14 rok v lete pripravili františkáni v Medžugorí... brožovaná, 145 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,32 € (70 Sk)
Pre Vás: 2,21(67 Sk)

Acclaim the King

Spisovatel: O´Hara Chris, McCrimmon´s 1986
Katalogové číslo: F7390

O´Hara Chris - Acclaim the KingContents: Songs of Penitence and Preparation, Psalms, Gloria, Gospel Acclamation, Sanctus, Memorial Acclamation, Our Father, Lamb of God, Songs of Reflection and Thanksgiving... v...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,95 € (90 Sk)
Pre Vás: 2,81(85 Sk)

Apoštol Pavol v službe evanjelia

Spisovatel: Heriban Jozef, Don Bosco 1995
Katalogové číslo: F1382

Heriban Jozef - Apoštol Pavol v službe evanjeliaUnikátne dielo na biblickom poli nám ukazuje duchovné bohatstvo apoštola národov. Prvá časť obsahuje exegetické texty, ktoré pomáhajú pochopiť náplň a etické...

Stav knihy: 5 z 5

kúpiť Cena: 2,56 € (77 Sk)
Pre Vás: 2,43(73 Sk)


Bez Boha na svete-Bi o dél po Világo

Spisovatel: Royová Kristína, Slov.evanj.stredisko 1997
Katalogové číslo: F9905

Royová Kristína - Bez Boha na svete-Bi o dél po VilágoPríbeh o chlapcovi, ktorý v milujúcom Bohu nájde zmysel života...slovensko-rómsky preklad, brožovaná, 121 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,83 € (56 Sk)
Pre Vás: 1,73(53 Sk)

Blahoslavený róm

Spisovatel: Riboldi Don Mario, La Voce 1993
Katalogové číslo: E4112

Riboldi Don Mario - Blahoslavený rómKniha ponúka životopis Zeffiriniho Jiméneza Malla a zoznamuje s vynikajúcou osobnosťou španielskeho katolíckeho kočovníka, hlboko veriaceho a nábožného človeka,...

Stav knihy: 5 z 5

kúpiť Cena: 4,55 € (137 Sk)
Pre Vás: 4,32(130 Sk)

Boh hovorí svojim deťom

Spisovatel: Kolektív autorov, Kirche in not 1995
Katalogové číslo: F9351

Kolektív autorov - Boh hovorí svojim deťomVybrané texty z Biblie pre deti a mládež, doplnené farebnými ilustráciami.... 96 strán, brožovaná, menší formát

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,39 € (42 Sk)
Pre Vás: 1,32(40 Sk)


BOH MA MILUJE TAKÉHO, AKÝ SOM

Spisovatel: Mathieuová M.H., Dobrá kniha 2000
Katalogové číslo: D2293

Mathieuová M.H. - BOH MA MILUJE TAKÉHO, AKÝ SOMKnihe je výberom úvodníkov z revue Tiene a svetlo /Ombres et Lumiére/. Tieto prosté a dojemné stránky, naplnené skúsenosťou, prinášajú posolstvo každej ľudskej...

kúpiť Cena: 1,99 € (60 Sk)
Pre Vás: 1,89(57 Sk)

Boh sa prihovára k duši

Spisovatel: Klotzová Justína, VDP 1992
Katalogové číslo: G383

Klotzová Justína - Boh sa prihovára k dušiVybrané náboženské texty... brožovaná, 110 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 0,99 € (30 Sk)
Pre Vás: 0,94(28 Sk)

Boh, náš priateľ

Spisovatel: H.Pinard De La Boullaye, Trnava 1944
Katalogové číslo: F3168

H.Pinard De La Boullaye - Boh, náš priateľKonferencie, prednesené v parížskom Notre-Dame vo veľkom týždni roku 1934 so šiestimi kresbami Vincenta Hložníka... veľký formát, brožovaná, uvoľnená väzba, zľava...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 29,87 € (900 Sk)
Pre Vás: 23,90(720 Sk)


Bol som učiteľom /Spomienky na nedávne časy/

Spisovatel: Beke Eduard, Michal Vaška 1996
Katalogové číslo: F2577

Beke Eduard - Bol som učiteľom /Spomienky na nedávne časy/V rámci literatúry faktu sa vo svojich pamätiach snaží vyjadriť vlastné hľadanie zmyslu života v uplynulých desaťročiach totality... brožovaná, 150 strán

Stav knihy: 5 z 5

kúpiť Cena: 1,99 € (60 Sk)
Pre Vás: 1,89(57 Sk)

BOŽÉ SPASENIE

Spisovatel: Smith O.J., MSK 1963
Katalogové číslo: D5159

Smith O.J. - BOŽÉ SPASENIEZ obsahu: Len jedna cesta, Ľudská skaza a Božie vyslobodenie, Otázka, ktorá určuje osud, Čo znamená veriť?, Cesta spasenia, Faloš a pravda...malý formát, dobrý stav,...

kúpiť Cena: 1,33 € (40 Sk)
Pre Vás: 1,26(38 Sk)

CESTA K BOHU

Spisovatel: Kol., Cirkev. nakl. 1984
Katalogové číslo: D8530

Kol. - CESTA K BOHUBiblický katechizmus pravoslávneho kresťana...tvrdá väzba, dobrý stav, 272 strán, čiernobiele ilustrácie

kúpiť Cena: 1,99 € (60 Sk)
Pre Vás: 1,89(57 Sk)


CÍRKEV SE USKUTEČŇUJE VE FARNOSTI

Spisovatel: Górecki E., Matice cyrilometodějská 1996
Katalogové číslo: D6554

Górecki E. - CÍRKEV SE USKUTEČŇUJE VE FARNOSTIKanonicko-pastorační příručka pro duchovní a laiky...v češtine, brožovaná, výborný stav, 180 strán

Stav knihy: 5 z 5

kúpiť Cena: 2,32 € (70 Sk)
Pre Vás: 2,21(67 Sk)

CÍRKEV: PŘÍSTŘEŠÍ DUŠE

Spisovatel: Zulehner P.M., Portál 1997
Katalogové číslo: D6555

Zulehner P.M. - CÍRKEV: PŘÍSTŘEŠÍ DUŠEZnámý rakouský pastorální teolog a sociolog vychází z výsledků Výzkumu evropských hodnot (1990) a zajímá se o to, jaké otázky si dnes lidé skutečně kladou, co je...

kúpiť Cena: 2,66 € (80 Sk)
Pre Vás: 2,52(76 Sk)

Čítania a evanjeliá

Spisovatel: Kolektív autorov, Spolok sv. Vojtecha 1951
Katalogové číslo: E9366

Kolektív autorov - Čítania a evanjeliáČítania a evanjeliá pri verejných bohoslužbách... väčší formát, tvrdá väzba, koženková obálka, 398 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 3,29 € (99 Sk)
Pre Vás: 3,12(94 Sk)


Citáty a reflexe k dennímu zamyšlení

Spisovatel: Hevenesi Gabriel, Velehrad 1982
Katalogové číslo: F2149

Hevenesi Gabriel - Citáty a reflexe k dennímu zamyšleníAutor této knihy, P. Gabriel Hevenesi, se narodil roku 1656 ve Vasárosmiské /v dnešním Maďarsku/. Vyučoval gramatiku, filosofii a morální teologii. Byl děkanem trnavské...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 3,22 € (97 Sk)
Pre Vás: 3,06(92 Sk)

Človek a svätec-Don Bosco ako živá spomienka

Spisovatel: Brocardo Pietro, Oto Németh 1999
Katalogové číslo: F9777

Brocardo Pietro - Človek a svätec-Don Bosco ako živá spomienkaZ obsahu: Črty-Úsilie o svätosť, Opravdivý človek, Svätý zakladateľ, Veselý svätec..., Podstatné prvky-Mystika hesla"Daj mi duše", Obrovská práca, Práca vo dvojici,...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 3,29 € (99 Sk)
Pre Vás: 2,96(89 Sk)

Conversations with God Book 2-An uncommon dialogue

Spisovatel: Walsch Neale Donald, Hodder and Stoughton 1997
Katalogové číslo: E7849

Walsch Neale Donald - Conversations with God Book 2-An uncommon dialogueResuming the dialogue where Book 1 left off, Conversations with God, Book 2 moves from personal issues to more global and political concerns. Included are questions about the...

Stav knihy: 5 z 5

kúpiť Cena: 4,32 € (130 Sk)
Pre Vás: 4,10(124 Sk)


Ďakujem, že si

Spisovatel: Hudák Pavol, DB 2001
Katalogové číslo: F9904

Hudák Pavol - Ďakujem, že siAutor knihy by chcel v tejto knihe odovzdať to, čo mu cez množstvo príbehov umožnil spoznať Boh... malý formát, brožovaná, 125 strán

Stav knihy: 5 z 5

rezervovaná Cena: 1,63 € (49 Sk)
Pre Vás: 1,55(47 Sk)

Dejiny spásy

Spisovatel: Kolektív autorov, Spolok Sv.Vojtecha 1991
Katalogové číslo: G68

Kolektív autorov - Dejiny spásyKatechetická príručka určená predovšetkým dospievajúcej mládeži. Z obsahu: Úžasný Boží plán, Záhada sveta a vesmíru, Kto som?, Som viac než človek, Ľudský...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,16 € (65 Sk)
Pre Vás: 2,05(62 Sk)

Discerning the spirits

Spisovatel: McBain Douglas, Marshall Pickering 1992
Katalogové číslo: F6308

McBain Douglas - Discerning the spiritsHow can we avoid rejecting signs and wonders as out of hand, or conversely avoid ignoring the need for proper judgement? Douglas McBain believes that the most necessary gift for...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,90 € (87 Sk)
Pre Vás: 2,76(83 Sk)


Dobrodružstvo jednoty

Spisovatel: Lubichová Chiara, Nové mesto 1992
Katalogové číslo: E6856

Lubichová Chiara - Dobrodružstvo jednotyV odpovediach na otázky známej talianskej novinárky Chiara Lubichová, zakladateľka Hnutia fokoláre, rozpráva o začiatkoch hnutia, o jeho rozvoji až po súčasnosť a...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,83 € (55 Sk)
Pre Vás: 1,73(52 Sk)

Don Bosco

Spisovatel: Bosco Teresio, Saleziánske kat. str. 1991
Katalogové číslo: F9418

Bosco Teresio - Don BoscoŽivotopis don Bosco z pera známeho talianskeho spisovateľa a publicistu... tvrdá väzba, 410 strán, farebná obrazová príloha

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 4,22 € (127 Sk)
Pre Vás: 4,00(121 Sk)

Duchovní deprese

Spisovatel: Jones Lloyd, Vyd.křesťanských sború 1991
Katalogové číslo: F1160

Jones Lloyd - Duchovní depreseDuchovní deprese, jejich příčiny a východiska. Knížka představuje pouze poznámky vzniklé při čtení knihy. Podle poznámek z vlastní četby sestavil Jan Vopalecký.....

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,56 € (47 Sk)
Pre Vás: 1,48(45 Sk)


EVANGELII NUNTIANDI-OHLASOVANIE EVANJELIA

Spisovatel: Pavol VI., Združenie Jas 1992
Katalogové číslo: D6585

Pavol VI. - EVANGELII NUNTIANDI-OHLASOVANIE EVANJELIAApoštolské povzbudenie Svätého Otca Pavla VI. biskupom, kňazom a veriacim, celej katolíckej Cirkvi...brožovaná, dobrý stav, 63 strán

kúpiť Cena: 0,50 € (15 Sk)
Pre Vás: 0,47(14 Sk)

Evanjelický Funebrál

Spisovatel: Kolektív autorov, Tranoscius 1966
Katalogové číslo: E1970

Kolektív autorov - Evanjelický FunebrálEvanjelický Funebrál /Kuzmányho/...tvrdá väzba, malý formát, 8. vydanie, 367 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,56 € (77 Sk)
Pre Vás: 2,43(73 Sk)

Evanjelium, človek, vesmír

Spisovatel: Porubčan Jozef, Dobrá kniha 1993
Katalogové číslo: F9284

Porubčan Jozef - Evanjelium, človek, vesmírZ obsahu: Slovo bolo Boh, Skrze neho povstalo všetko, Počneš a porodíš syna, V dome svojho otca, Pokánie, Verte Evanjeliu... brožovaná,185 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,83 € (55 Sk)
Pre Vás: 1,73(52 Sk)


FRÁTER JOHANNES

Spisovatel: Branecký J., Spolok sv.Vojtecha 1996
Katalogové číslo: D6582

Branecký J. - FRÁTER JOHANNESHistorický román - príbeh z čias tureckých nájazdov. Hlavný hrdina Janko Gludovac, unesené dieťa slovenského roľníka, sa vypracúva v tureckom zajatí na veliteľa. Po...

Stav knihy: 5 z 5

kúpiť Cena: 2,56 € (77 Sk)
Pre Vás: 2,43(73 Sk)

Hlad po Bohu

Spisovatel: Martin Ralph, Familiaris 1995
Katalogové číslo: F6959

Martin Ralph - Hlad po BohuV tejto knihe sa chce autor podeliť o svoje skúsenosti s Božími cestami jeho detstva a z posledných rokov života. Jeho túžbou je, aby čitatelia pri čítaní tejto knihy...

Stav knihy: 5 z 5

kúpiť Cena: 1,99 € (60 Sk)
Pre Vás: 1,89(57 Sk)

Hľadali úprimne

Spisovatel: Senčík Štefan, Slov.ústav Cyrila a Metoda 1982
Katalogové číslo: E3107

Senčík Štefan - Hľadali úprimneV tejto knižke sa čitateľa stretne s tými, čo v živote hľadali a našli Boha, sú to ľudia z roličného spoločenského prostredia, rozličného vzdelania a zamestnania......

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,49 € (45 Sk)
Pre Vás: 1,34(41 Sk)


Holy Bible

Spisovatel: Kolektív autorov, International Bible Society 1992
Katalogové číslo: F6134

Kolektív autorov - Holy BibleThe Bible is a book which deals with every experience in the life of man. It gives advice and help, instruction and warning, comfort and hope, correction and direction, predictions...

Stav knihy: 5 z 5

kúpiť Cena: 3,29 € (99 Sk)
Pre Vás: 3,12(94 Sk)

Ilustrovaná Biblia

Spisovatel: Hastingsová Selina, Príroda 1992
Katalogové číslo: E2531

Hastingsová Selina - Ilustrovaná BibliaNové vydanie Biblie s farebnými ilustráciami. Bilické príbehy prerozprávané pre deti zrozumiteľným a živým jazykom doplnené farebnými fotografiami zasadzujúcimi...

Stav knihy: 5 z 5

kúpiť Cena: 13,94 € (420 Sk)
Pre Vás: 13,24(399 Sk)

IM ANGESICHT DES TODES

Spisovatel: Prabhupáda S., The Bhaktivedanta Book 1992
Katalogové číslo: D4860

Prabhupáda S. - IM ANGESICHT DES TODESDer Tod kommt gewiß, die Frage ist nur: Wird er mich besiegen, oder werde ich ihn besiegen? Was erwartet mich am Ende des Lebens? Was ist das ewige, unumgängliche Gesetz (Wissen...

kúpiť Cena: 4,65 € (140 Sk)
Pre Vás: 4,41(133 Sk)


Jednotný katolícky spevník

Spisovatel: Kolektív autorov, Spolok Sv.Vojtecha 1979
Katalogové číslo: F6999

Kolektív autorov - Jednotný katolícky spevníkJednotný katolícky spevník s najpotrebnejšími modlitbami pre kresťanov katolíkov... malý formát,tvrdá väzba, 576 strán, bez obalu

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,56 € (47 Sk)
Pre Vás: 1,48(45 Sk)

Jesus - A new approach

Spisovatel: O´Donnell Kevin, Hodder and Stoughton 1994
Katalogové číslo: E4920

O´Donnell Kevin - Jesus - A new approachThis book provides a survey of the life of Jesus according to the Synoptic Gospels... v angličtine, veľký formát, brožovaná, 125 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 3,15 € (95 Sk)
Pre Vás: 3,00(90 Sk)

JEŽIŠ KRISTUS BOŽÍ SYN 2.

Spisovatel: Kol., Artpres 1990
Katalogové číslo: C7174

Kol. - JEŽIŠ KRISTUS BOŽÍ SYN 2.Katechizmus pre 2. ročník, v ktorom sa deti dozvedia, prečo je Ježiš Boží Syn...brožovaná, výborný stav, 80 strán, farebné ilustrácie

kúpiť Cena: 1,56 € (47 Sk)
Pre Vás: 1,48(45 Sk)



celkem 156 knih v sekci Náboženstvo
Zobraziť ďalšie knihy v sekcii Spoločenské vedy -> Náboženstvo | 1 | 2 | 3 | 4 | 5


Oddelenia obchodu

Dôležité informácie

ANTIKVARIÁT s.r.o.

Rhódyho 10
08501 Bardejov
tel: 054 474 4424
mob: 0903 612078
ICQ: 152-747-564 ICQ
info@antikvariatshop.sk

Přihlášení zákazníka

Registrácia užívateľa
Zabudli ste heslo ?

Nákupný košík

V košíku máte: 0 knih
V cene: 0 Euro