Nachádzate sa: Antikvariát - Spoločenské vedy - Náboženstvo
Knižní TIP v oddelení Náboženstvo
Kniha - MALÝ KATECHIZMUS KATOLÍCKEHO NÁBOŽENSTVA
Malý katechizmus katolíckeho náboženstva...tvrdá väzba, dobrý stav, 152 strán
Cena: 1,46 € (44 Sk)
Pre Vás: 1,39 € (42 Sk)
Viac informácií o knihe MALÝ KATECHIZMUS KATOLÍCKEHO NÁBOŽENSTVA
Knihy zo sekcie Spoločenské vedy -> Náboženstvo začínajúce na
Zoradiť tituly vzostupne | zostupne
podľa názvu | autora | ceny | roku vydania
celkom 156 knih v sekcii Náboženstvo
Zobraziť ďalšie knihy v sekcii Spoločenské vedy -> Náboženstvo | 1 | 2 | 3 | 4 | 5
"Drahé deti..."
Spisovatel: Kolektív autorov, Juraj Mrocek 2003
Katalogové číslo: E4239
Zborník prednášok, kázní, svedectiev a príhovorov z festivalu mládeže, ktorý už 14 rok v lete pripravili františkáni v Medžugorí... brožovaná, 145 strán
kúpiť Cena: 2,32 € (70 Sk)
Pre Vás: 2,21 € (67 Sk)
Acclaim the King
Spisovatel: O´Hara Chris, McCrimmon´s 1986
Katalogové číslo: F7390
Contents: Songs of Penitence and Preparation, Psalms, Gloria, Gospel Acclamation, Sanctus, Memorial Acclamation, Our Father, Lamb of God, Songs of Reflection and Thanksgiving... v...
kúpiť Cena: 2,95 € (90 Sk)
Pre Vás: 2,81 € (85 Sk)
Apoštol Pavol v službe evanjelia
Spisovatel: Heriban Jozef, Don Bosco 1995
Katalogové číslo: F1382
Unikátne dielo na biblickom poli nám ukazuje duchovné bohatstvo apoštola národov. Prvá časť obsahuje exegetické texty, ktoré pomáhajú pochopiť náplň a etické...
kúpiť Cena: 2,56 € (77 Sk)
Pre Vás: 2,43 € (73 Sk)
Bez Boha na svete-Bi o dél po Világo
Spisovatel: Royová Kristína, Slov.evanj.stredisko 1997
Katalogové číslo: F9905
Príbeh o chlapcovi, ktorý v milujúcom Bohu nájde zmysel života...slovensko-rómsky preklad, brožovaná, 121 strán
kúpiť Cena: 1,83 € (56 Sk)
Pre Vás: 1,73 € (53 Sk)
Blahoslavený róm
Spisovatel: Riboldi Don Mario, La Voce 1993
Katalogové číslo: E4112
Kniha ponúka životopis Zeffiriniho Jiméneza Malla a zoznamuje s vynikajúcou osobnosťou španielskeho katolíckeho kočovníka, hlboko veriaceho a nábožného človeka,...
kúpiť Cena: 4,55 € (137 Sk)
Pre Vás: 4,32 € (130 Sk)
Boh hovorí svojim deťom
Spisovatel: Kolektív autorov, Kirche in not 1995
Katalogové číslo: F9351
Vybrané texty z Biblie pre deti a mládež, doplnené farebnými ilustráciami.... 96 strán, brožovaná, menší formát
kúpiť Cena: 1,39 € (42 Sk)
Pre Vás: 1,32 € (40 Sk)
BOH MA MILUJE TAKÉHO, AKÝ SOM
Spisovatel: Mathieuová M.H., Dobrá kniha 2000
Katalogové číslo: D2293
Knihe je výberom úvodníkov z revue Tiene a svetlo /Ombres et Lumiére/. Tieto prosté a dojemné stránky, naplnené skúsenosťou, prinášajú posolstvo každej ľudskej...
kúpiť Cena: 1,99 € (60 Sk)
Pre Vás: 1,89 € (57 Sk)
Boh sa prihovára k duši
Spisovatel: Klotzová Justína, VDP 1992
Katalogové číslo: G383
Vybrané náboženské texty... brožovaná, 110 strán
kúpiť Cena: 0,99 € (30 Sk)
Pre Vás: 0,94 € (28 Sk)
Boh, náš priateľ
Spisovatel: H.Pinard De La Boullaye, Trnava 1944
Katalogové číslo: F3168
Konferencie, prednesené v parížskom Notre-Dame vo veľkom týždni roku 1934 so šiestimi kresbami Vincenta Hložníka... veľký formát, brožovaná, uvoľnená väzba, zľava...
kúpiť Cena: 29,87 € (900 Sk)
Pre Vás: 23,90 € (720 Sk)
Bol som učiteľom /Spomienky na nedávne časy/
Spisovatel: Beke Eduard, Michal Vaška 1996
Katalogové číslo: F2577
V rámci literatúry faktu sa vo svojich pamätiach snaží vyjadriť vlastné hľadanie zmyslu života v uplynulých desaťročiach totality... brožovaná, 150 strán
kúpiť Cena: 1,99 € (60 Sk)
Pre Vás: 1,89 € (57 Sk)
BOŽÉ SPASENIE
Spisovatel: Smith O.J., MSK 1963
Katalogové číslo: D5159
Z obsahu: Len jedna cesta, Ľudská skaza a Božie vyslobodenie, Otázka, ktorá určuje osud, Čo znamená veriť?, Cesta spasenia, Faloš a pravda...malý formát, dobrý stav,...
kúpiť Cena: 1,33 € (40 Sk)
Pre Vás: 1,26 € (38 Sk)
CESTA K BOHU
Spisovatel: Kol., Cirkev. nakl. 1984
Katalogové číslo: D8530
Biblický katechizmus pravoslávneho kresťana...tvrdá väzba, dobrý stav, 272 strán, čiernobiele ilustrácie
kúpiť Cena: 1,99 € (60 Sk)
Pre Vás: 1,89 € (57 Sk)
CÍRKEV SE USKUTEČŇUJE VE FARNOSTI
Spisovatel: Górecki E., Matice cyrilometodějská 1996
Katalogové číslo: D6554
Kanonicko-pastorační příručka pro duchovní a laiky...v češtine, brožovaná, výborný stav, 180 strán
kúpiť Cena: 2,32 € (70 Sk)
Pre Vás: 2,21 € (67 Sk)
CÍRKEV: PŘÍSTŘEŠÍ DUŠE
Spisovatel: Zulehner P.M., Portál 1997
Katalogové číslo: D6555
Známý rakouský pastorální teolog a sociolog vychází z výsledků Výzkumu evropských hodnot (1990) a zajímá se o to, jaké otázky si dnes lidé skutečně kladou, co je...
kúpiť Cena: 2,66 € (80 Sk)
Pre Vás: 2,52 € (76 Sk)
Čítania a evanjeliá
Spisovatel: Kolektív autorov, Spolok sv. Vojtecha 1951
Katalogové číslo: E9366
Čítania a evanjeliá pri verejných bohoslužbách... väčší formát, tvrdá väzba, koženková obálka, 398 strán
kúpiť Cena: 3,29 € (99 Sk)
Pre Vás: 3,12 € (94 Sk)
Citáty a reflexe k dennímu zamyšlení
Spisovatel: Hevenesi Gabriel, Velehrad 1982
Katalogové číslo: F2149
Autor této knihy, P. Gabriel Hevenesi, se narodil roku 1656 ve Vasárosmiské /v dnešním Maďarsku/. Vyučoval gramatiku, filosofii a morální teologii. Byl děkanem trnavské...
kúpiť Cena: 3,22 € (97 Sk)
Pre Vás: 3,06 € (92 Sk)
Človek a svätec-Don Bosco ako živá spomienka
Spisovatel: Brocardo Pietro, Oto Németh 1999
Katalogové číslo: F9777
Z obsahu: Črty-Úsilie o svätosť, Opravdivý človek, Svätý zakladateľ, Veselý svätec..., Podstatné prvky-Mystika hesla"Daj mi duše", Obrovská práca, Práca vo dvojici,...
kúpiť Cena: 3,29 € (99 Sk)
Pre Vás: 2,96 € (89 Sk)
Conversations with God Book 2-An uncommon dialogue
Spisovatel: Walsch Neale Donald, Hodder and Stoughton 1997
Katalogové číslo: E7849
Resuming the dialogue where Book 1 left off, Conversations with God, Book 2 moves from personal issues to more global and political concerns. Included are questions about the...
kúpiť Cena: 4,32 € (130 Sk)
Pre Vás: 4,10 € (124 Sk)
Ďakujem, že si
Spisovatel: Hudák Pavol, DB 2001
Katalogové číslo: F9904
Autor knihy by chcel v tejto knihe odovzdať to, čo mu cez množstvo príbehov umožnil spoznať Boh... malý formát, brožovaná, 125 strán
rezervovaná Cena: 1,63 € (49 Sk)
Pre Vás: 1,55 € (47 Sk)
Dejiny spásy
Spisovatel: Kolektív autorov, Spolok Sv.Vojtecha 1991
Katalogové číslo: G68
Katechetická príručka určená predovšetkým dospievajúcej mládeži. Z obsahu: Úžasný Boží plán, Záhada sveta a vesmíru, Kto som?, Som viac než človek, Ľudský...
kúpiť Cena: 2,16 € (65 Sk)
Pre Vás: 2,05 € (62 Sk)
Discerning the spirits
Spisovatel: McBain Douglas, Marshall Pickering 1992
Katalogové číslo: F6308
How can we avoid rejecting signs and wonders as out of hand, or conversely avoid ignoring the need for proper judgement? Douglas McBain believes that the most necessary gift for...
kúpiť Cena: 2,90 € (87 Sk)
Pre Vás: 2,76 € (83 Sk)
Dobrodružstvo jednoty
Spisovatel: Lubichová Chiara, Nové mesto 1992
Katalogové číslo: E6856
V odpovediach na otázky známej talianskej novinárky Chiara Lubichová, zakladateľka Hnutia fokoláre, rozpráva o začiatkoch hnutia, o jeho rozvoji až po súčasnosť a...
kúpiť Cena: 1,83 € (55 Sk)
Pre Vás: 1,73 € (52 Sk)
Don Bosco
Spisovatel: Bosco Teresio, Saleziánske kat. str. 1991
Katalogové číslo: F9418
Životopis don Bosco z pera známeho talianskeho spisovateľa a publicistu... tvrdá väzba, 410 strán, farebná obrazová príloha
kúpiť Cena: 4,22 € (127 Sk)
Pre Vás: 4,00 € (121 Sk)
Duchovní deprese
Spisovatel: Jones Lloyd, Vyd.křesťanských sború 1991
Katalogové číslo: F1160
Duchovní deprese, jejich příčiny a východiska. Knížka představuje pouze poznámky vzniklé při čtení knihy. Podle poznámek z vlastní četby sestavil Jan Vopalecký.....
kúpiť Cena: 1,56 € (47 Sk)
Pre Vás: 1,48 € (45 Sk)
EVANGELII NUNTIANDI-OHLASOVANIE EVANJELIA
Spisovatel: Pavol VI., Združenie Jas 1992
Katalogové číslo: D6585
Apoštolské povzbudenie Svätého Otca Pavla VI. biskupom, kňazom a veriacim, celej katolíckej Cirkvi...brožovaná, dobrý stav, 63 strán
kúpiť Cena: 0,50 € (15 Sk)
Pre Vás: 0,47 € (14 Sk)
Evanjelický Funebrál
Spisovatel: Kolektív autorov, Tranoscius 1966
Katalogové číslo: E1970
Evanjelický Funebrál /Kuzmányho/...tvrdá väzba, malý formát, 8. vydanie, 367 strán
kúpiť Cena: 2,56 € (77 Sk)
Pre Vás: 2,43 € (73 Sk)
Evanjelium, človek, vesmír
Spisovatel: Porubčan Jozef, Dobrá kniha 1993
Katalogové číslo: F9284
Z obsahu: Slovo bolo Boh, Skrze neho povstalo všetko, Počneš a porodíš syna, V dome svojho otca, Pokánie, Verte Evanjeliu... brožovaná,185 strán
kúpiť Cena: 1,83 € (55 Sk)
Pre Vás: 1,73 € (52 Sk)
FRÁTER JOHANNES
Spisovatel: Branecký J., Spolok sv.Vojtecha 1996
Katalogové číslo: D6582
Historický román - príbeh z čias tureckých nájazdov. Hlavný hrdina Janko Gludovac, unesené dieťa slovenského roľníka, sa vypracúva v tureckom zajatí na veliteľa. Po...
kúpiť Cena: 2,56 € (77 Sk)
Pre Vás: 2,43 € (73 Sk)
Hlad po Bohu
Spisovatel: Martin Ralph, Familiaris 1995
Katalogové číslo: F6959
V tejto knihe sa chce autor podeliť o svoje skúsenosti s Božími cestami jeho detstva a z posledných rokov života. Jeho túžbou je, aby čitatelia pri čítaní tejto knihy...
kúpiť Cena: 1,99 € (60 Sk)
Pre Vás: 1,89 € (57 Sk)
Hľadali úprimne
Spisovatel: Senčík Štefan, Slov.ústav Cyrila a Metoda 1982
Katalogové číslo: E3107
V tejto knižke sa čitateľa stretne s tými, čo v živote hľadali a našli Boha, sú to ľudia z roličného spoločenského prostredia, rozličného vzdelania a zamestnania......
kúpiť Cena: 1,49 € (45 Sk)
Pre Vás: 1,34 € (41 Sk)
Holy Bible
Spisovatel: Kolektív autorov, International Bible Society 1992
Katalogové číslo: F6134
The Bible is a book which deals with every experience in the life of man. It gives advice and help, instruction and warning, comfort and hope, correction and direction, predictions...
kúpiť Cena: 3,29 € (99 Sk)
Pre Vás: 3,12 € (94 Sk)
Ilustrovaná Biblia
Spisovatel: Hastingsová Selina, Príroda 1992
Katalogové číslo: E2531
Nové vydanie Biblie s farebnými ilustráciami. Bilické príbehy prerozprávané pre deti zrozumiteľným a živým jazykom doplnené farebnými fotografiami zasadzujúcimi...
kúpiť Cena: 13,94 € (420 Sk)
Pre Vás: 13,24 € (399 Sk)
IM ANGESICHT DES TODES
Spisovatel: Prabhupáda S., The Bhaktivedanta Book 1992
Katalogové číslo: D4860
Der Tod kommt gewiß, die Frage ist nur: Wird er mich besiegen, oder werde ich ihn besiegen? Was erwartet mich am Ende des Lebens? Was ist das ewige, unumgängliche Gesetz (Wissen...
kúpiť Cena: 4,65 € (140 Sk)
Pre Vás: 4,41 € (133 Sk)
Jednotný katolícky spevník
Spisovatel: Kolektív autorov, Spolok Sv.Vojtecha 1979
Katalogové číslo: F6999
Jednotný katolícky spevník s najpotrebnejšími modlitbami pre kresťanov katolíkov... malý formát,tvrdá väzba, 576 strán, bez obalu
kúpiť Cena: 1,56 € (47 Sk)
Pre Vás: 1,48 € (45 Sk)
Jesus - A new approach
Spisovatel: O´Donnell Kevin, Hodder and Stoughton 1994
Katalogové číslo: E4920
This book provides a survey of the life of Jesus according to the Synoptic Gospels... v angličtine, veľký formát, brožovaná, 125 strán
kúpiť Cena: 3,15 € (95 Sk)
Pre Vás: 3,00 € (90 Sk)
JEŽIŠ KRISTUS BOŽÍ SYN 2.
Spisovatel: Kol., Artpres 1990
Katalogové číslo: C7174
Katechizmus pre 2. ročník, v ktorom sa deti dozvedia, prečo je Ježiš Boží Syn...brožovaná, výborný stav, 80 strán, farebné ilustrácie
kúpiť Cena: 1,56 € (47 Sk)
Pre Vás: 1,48 € (45 Sk)
celkem 156 knih v sekci Náboženstvo
Zobraziť ďalšie knihy v sekcii Spoločenské vedy -> Náboženstvo | 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Oddelenia obchodu
Dôležité informácie
- Obchodné podmienky
- Výkup knih
- Hodnotenie kníh
- Ochrana súkromia
- Poštovné na Slovensku
- Poštovné do zahraničia
- Mapa stránok
- Požiadavka na knihu
- Zasielanie noviniek
ANTIKVARIÁT s.r.o.
Rhódyho 1008501 Bardejov
tel: 054 474 4424
mob: 0903 612078
ICQ: 152-747-564
info@antikvariatshop.sk
Nákupný košík
V košíku máte: 0 knih
V cene: 0 Euro
