Knižní TIP v oddelení Poviedky, novely

Obal knihy PĚT JUGOSLÁVSKÝCH NOVEL

Kniha - PĚT JUGOSLÁVSKÝCH NOVEL

Päť noviel juhoslovanských autorov - Borislav Pekić: Vzlet a pád Ikara Gubelkijana, Branimir Šćepanovič: Vykoupení, Slobodan Novak: Mimolodní deník, Abdulah Sidran: Pamatuješ Dolly Bellovou?, Dubravka Ugrešićová: Štefica Cveková v čelistech života ......v češtine, dobrý stav, obal, tvrdá väzba, 461 strán

kúpiť knihu

Cena: 2,89 € (87 Sk)
Pre Vás: 2,74(83 Sk)

Viac informácií o knihe PĚT JUGOSLÁVSKÝCH NOVEL


Knihy zo sekcie Beletria, Poézia -> Poviedky, novely začínajúce na

Zoradiť tituly vzostupne | zostupne
podľa názvu | autora | ceny | roku vydania

celkom 741 knih v sekcii Poviedky, novely
Zobraziť ďalšie knihy v sekcii Beletria, Poézia -> Poviedky, novely | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

PANNA PRE/ŠŤASTNÁ

Spisovatel: kol., Tatran 1973
Katalogové číslo: B872

kol. -  PANNA PRE/ŠŤASTNÁTri psychologické novely ( Most, Vozík, Panna prešťastná) od moderných poľských prozaikov. Podáva umeleckou formou vojnové a povojnové udalosti, zároveň sa ponára do...

kúpiť Cena: 1,43 € (43 Sk)
Pre Vás: 1,36(41 Sk)

24 DNÍ V RÁJI

Spisovatel: Roščin M., Práce 1982
Katalogové číslo: C9673

Roščin M. - 24 DNÍ V RÁJIZ obsahu: Námořní obchod, Raiska, Nějakých dvacet minut, Tři, Dúm, Jaro na pravém břehu, Červenec, Vzpomínka...v češtine, brožovaná, dobrý stav, 248 strán, 9000 ks...

kúpiť Cena: 2,16 € (65 Sk)
Pre Vás: 2,05(62 Sk)

325.000 FRANKÚ

Spisovatel: Vailland R., Českoslov.spis. 1960
Katalogové číslo: C6667

Vailland R. - 325.000 FRANKÚTáto novela je příběhem z aktuální francouzské skutečnosti líči problémy člověka, který se pro svúj ubohý životní cíl zříká nejen své sportovní dráhy, ale...

kúpiť Cena: 2,49 € (75 Sk)
Pre Vás: 2,37(71 Sk)


7 poviedok

Spisovatel: Habaj Ivan, Slov. spis. 1984
Katalogové číslo: F6575

Habaj Ivan - 7 poviedokHrdinovia autorovej knihy sú napospol ľudia dnešných dní, tí, ktorí pochádzajú zo sociálne slabších vrstiev, prevažne z proletárskeho prostredia, alebo vyrástli už...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,63 € (49 Sk)
Pre Vás: 1,55(47 Sk)

A když byl čas...

Spisovatel: Honzíková Milena, Českosl. spisovateľ 1960
Katalogové číslo: F86

Honzíková Milena - A když byl čas...Novela, jejíž dějový základ tvoří skutečné události. Příběh jedné ilegální studentské a dělnické skupiny z východních Čech, umožnil autorce zpodobnit v...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,33 € (40 Sk)
Pre Vás: 1,26(38 Sk)

Abeceda pušného prachu

Spisovatel: Radičkov Jordan, Slov. spis. 1976
Katalogové číslo: E4197

Radičkov Jordan - Abeceda pušného prachuVýber próz bulharského autora - Januárové počasie, Miniatúry, Abeceda pušného prachu... brožovaná, 250 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,66 € (50 Sk)
Pre Vás: 1,58(48 Sk)


Abu-Bakar Ach. SPOVEĎ NA SVITANÍ

Spisovatel: , Slov. spis. 1975
Katalogové číslo: A595

 - Abu-Bakar Ach. SPOVEĎ NA SVITANÍDej novely zavedie čitateľa do rázovitej Krajiny hôr, do mnohonárodnostného Dagestanu a oboznámi ho s historickými udalosťami predrevolučných a porevolučných rokov...

kúpiť Cena: 1,33 € (40 Sk)
Pre Vás: 1,26(38 Sk)

Adam a Eva

Spisovatel: Kazakov Jurij, Tatran 1979
Katalogové číslo: F3114

Kazakov Jurij - Adam a EvaVýber poviedok. Všetka autorova próza sa zaujíma o jediný okruh otázok - Čo je ozajstné šťastie? Prečo je také nestále?... obal, tvrdá väzba, 351 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,56 € (47 Sk)
Pre Vás: 1,48(45 Sk)

Adriana

Spisovatel: Blinov Andrej, Smena 1973
Katalogové číslo: F8276

Blinov Andrej - AdrianaKniha ponúka román-novelu a ďalšie vynikajúce poviedky-Dveˇžřďky cez rieku, Široko-ďaleko biela pláň, Čigirinoca poľana, Jesenná pľušť... bez obalu, tvrdá...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 0,96 € (30 Sk)
Pre Vás: 0,82(25 Sk)


AKOZMIA

Spisovatel: Horváth T., LCA 1992
Katalogové číslo: X181

Horváth T. - AKOZMIAOsem poviedok Akozmie predstavuje Tomáša Horvátha v dvoch podobách – ako absurdného a groteskného autora na strane jednej a ako mierne epigónskeho existencializujúceho...

Stav knihy: 5 z 5

kúpiť Cena: 3,29 € (99 Sk)
Pre Vás: 3,12(94 Sk)

Alfonsina

Spisovatel: Gassel Ita, SNKL 1963
Katalogové číslo: E7860

Gassel Ita - AlfonsinaNovela belgického pokrokového spisovateľa... malý formát, brožovaná, v češtine, 86 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,33 € (40 Sk)
Pre Vás: 1,26(38 Sk)

Alina Orságová

Spisovatel: Jége Ladislav N., Matica Slovenská 1949
Katalogové číslo: F1033

Jége Ladislav N. - Alina OrságováMala 21 rokov a študovala v Bratislave na vysokej škole. Uchádzalo sa o ňu veľa mužov, ale ona ich vždy odbila posmešnými poznámkami o opovržlivým úsmevom. Zaľúbila...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 4,55 € (137 Sk)
Pre Vás: 4,32(130 Sk)


AŽ ŤA ODPOČÍTAJÚ

Spisovatel: Marec A., Osveta 1990
Katalogové číslo: D3404

Marec A. - AŽ ŤA ODPOČÍTAJÚCez obraz jedného boxerského oddielu sa autorovi podarilo spustiť hlbokú sondu do deformácií športovej etiky a vyniesť na svetlo rôzne korupčné metódy, ktoré sú v...

kúpiť Cena: 2,56 € (77 Sk)
Pre Vás: 2,43(73 Sk)

Babie leto

Spisovatel: Vajanský Svetozár Hurban, Hviezdoslavova knižnica 1957
Katalogové číslo: F5092

Vajanský Svetozár Hurban - Babie letoKniha obsahuje tri novely: Babie leto, Podivíni, Pustokvet. Vo všetkých je s realistickou pravdivosťou vykreslená neschopnosť časti vtedajšej slovenskej spoločnosti...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,72 € (82 Sk)
Pre Vás: 2,59(78 Sk)

BAJKY

Spisovatel: Hostiňak I., Optys 1990
Katalogové číslo: C8313

Hostiňak I. - BAJKYSbírka "Bajky" od satirika a bajkaře Ivana Hostiňaka. Je věnovaná zvířátkam všech druhú...v češtine, brožovaná, dobrý stav, 205 strán

kúpiť Cena: 2,66 € (80 Sk)
Pre Vás: 2,52(76 Sk)


Bariéry

Spisovatel: Mandát František, Naše Vojsko 1985
Katalogové číslo: F1292

Mandát František - BariéryLidský život je plný bariér, překážek, které překonáváme, abychom sáhli po štěstí, po hodnotách, obohacujících nejen nás. A osobní ztráty, jimiž se při tom...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,33 € (40 Sk)
Pre Vás: 1,26(38 Sk)

Bašovci na Muránskom zámku

Spisovatel: Tomášik Samo, SVKL 1958
Katalogové číslo: F5177

Tomášik Samo - Bašovci na Muránskom zámkuV novele autor rozpráva o lúpežníckom kapitánovi a uzurpátorovi Muránskeho zámku, ktorý je so svojou zločineckou posádkou bol postrachom celého kraja ..... obal, tvrdá...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,99 € (90 Sk)
Pre Vás: 2,84(86 Sk)

Bejvávalo

Spisovatel: Olbracht Ivan, Naše Vojsko 1962
Katalogové číslo: E8920

Olbracht Ivan - BejvávaloSedm veselých povídek z Rakouska i republiky... bez obalu, tvrdá väzba,156 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 0,66 € (20 Sk)
Pre Vás: 0,63(19 Sk)


BENITO CERENO, BILLY BUDD A INÉ

Spisovatel: Melville H., Tatran 1987
Katalogové číslo: A8573

Melville H. - BENITO CERENO, BILLY BUDD A INÉVýber z diela známeho amerického spisovateľa, autora známeho Moby Dicka. Námet k poviedke Benito Cereno našiel autor v zabudnutej autobiografii kapitána Delana -...

kúpiť Cena: 2,32 € (70 Sk)
Pre Vás: 2,21(67 Sk)

Benito Cereno, Billy Budd a iné

Spisovatel: Melville Herman, Tatran 1987
Katalogové číslo: F2747

Melville Herman - Benito Cereno, Billy Budd a inéVýber z diela známeho amerického spisovateľa, autora známeho Moby Dicka. Námet k poviedke Benito Cereno našiel autor v zabudnutej autobiografii kapitána Delana -...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 3,22 € (97 Sk)
Pre Vás: 3,06(92 Sk)

Biele ruky

Spisovatel: Horák Jozef, Tatran 1966
Katalogové číslo: F200

Horák Jozef - Biele rukyKniha obsahuje výber próz slovenského autora. Titulná novela, zobrazuje dedinského človeka vo vypätých situáciách. Ďalej obsahuje historickú povesť Lendacké zvony a...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,39 € (72 Sk)
Pre Vás: 2,27(68 Sk)


Biele ruky

Spisovatel: Horák Jozef, Matica slovenská 1940
Katalogové číslo: F660

Horák Jozef - Biele rukyZbierka noviel slovenského autora. Z obsahu: Zbojnícka balada, Návrat, Gaštan, Biele ruky Štefana Bačíka, Hriech, Záruba je taká..... brožovaná, 179 strán, neorezané...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 4,55 € (137 Sk)
Pre Vás: 4,32(130 Sk)

Blíženci

Spisovatel: Hagara Ladislav, Slov. spis. 1990
Katalogové číslo: E9643

Hagara Ladislav - BlíženciV románe Blíženci vnáša autor do literatúry nové technické témy - prácu astronómov a banských záchranárov, túžbu dotýkať sa hviezd a túžbu nájsť si dôstojné...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,49 € (45 Sk)
Pre Vás: 1,42(43 Sk)

BLÍZKE DIAĽKY

Spisovatel: Kol., Smena 1977
Katalogové číslo: D4961

Kol. - BLÍZKE DIAĽKYVýber noviel z literatúr národov ZSSR - Akrám Ajsli, Čingiz Ajtmatov, Akseľ Bakune, Sergej Antonov, Adyl Jakubov, Jurij Nagibin, Ants Saar, Evald Vilks...obal, dobrý stav,...

kúpiť Cena: 2,32 € (70 Sk)
Pre Vás: 2,21(67 Sk)


Blouznivci našich hor /I.- II./

Spisovatel: Stašek Antal, SNKL 1955
Katalogové číslo: E637

Stašek Antal - Blouznivci našich hor /I.- II./Prví díl obsahuje dvě povídky, Dvě horské dívky a Pan Šimon, z nichž první líčí souběžně lásku dvou dívek, zcela rozdílných povah, a tedy i rozdílných osudú....

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 3,98 € (120 Sk)
Pre Vás: 3,78(114 Sk)

BLÝSKANIE NA ČASY

Spisovatel: Bobrowski J., Slov. spis. 1984
Katalogové číslo: C6211

Bobrowski J. - BLÝSKANIE NA ČASYVýber z tvorby tohto spisovateľa, ktorý charakterizuje spoločenské pomery a prírodu niekdajšieho Východného Pruska, kde sa prelínali tradície a kultúry rozličných...

kúpiť Cena: 3,82 € (115 Sk)
Pre Vás: 3,44(104 Sk)

Bombura a iné novely

Spisovatel: Rázus Martin, Matica Slovenská 1943
Katalogové číslo: F1216

Rázus Martin - Bombura a iné novelySobrané spisy Martina Rázusa, zväzok 18. Z obsahu: Bombura, Stupne k životu, Leonard, Demänovský raj, Kamene, Mirza, Viktorka, Laura, Jagot lesa, Pišta báči......

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 4,55 € (137 Sk)
Pre Vás: 4,32(130 Sk)


Bosorák

Spisovatel: Lengyel József, Slov. spis. 1965
Katalogové číslo: E4257

Lengyel József - BosorákPoviedky tohto maďarského autora - Nepoučený život Gábora Kovácsa, Od začiatku do konca, Hohém a freier, Bosorák, Od rána do večera, Holuby... obal, tvrdá väzba, 216...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,66 € (50 Sk)
Pre Vás: 1,58(48 Sk)

BRAČEK ROZUM, SESTRIČKA HARMÓNIA

Spisovatel: Beňo J., Smena 1971
Katalogové číslo: E97

Beňo J. - BRAČEK ROZUM, SESTRIČKA HARMÓNIANovela tohto slovenského autora...brožovaná, malý formát, dobrý stav, 160 strán

kúpiť Cena: 1,56 € (47 Sk)
Pre Vás: 1,48(45 Sk)

Březnový sníh

Spisovatel: Šim Eduard, SNKLU 1963
Katalogové číslo: E5786

Šim Eduard - Březnový sníhZ obsahu: Učedník mistra Soboleva, Polovina domu, Cikánečka, Liják, Rvačka, Cesta, Návrat pohádky... v češtine, malý formát, brožovaná, 115 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,16 € (35 Sk)
Pre Vás: 1,10(33 Sk)


Briga, Tri ľalie

Spisovatel: Mattson Olle, Mladé letá 1962
Katalogové číslo: E9701

Mattson Olle - Briga, Tri ľaliePróza švédskeho autora - poviedky z detstva, zábavné čítanie pre čitateľov od 11 rokov..... bez obalu, tvrdá väzba, 215 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,49 € (45 Sk)
Pre Vás: 1,42(43 Sk)

Buď požehnaná

Spisovatel: Topalov Kiril, Smena 1982
Katalogové číslo: F14

Topalov Kiril - Buď požehnanáDokumentárne poviedky z bulharských dejín... obal, tvrdá väzba, 240 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,16 € (35 Sk)
Pre Vás: 1,10(33 Sk)

Budem ťa čakať

Spisovatel: Čandar Krišan, SVKL 1962
Katalogové číslo: E5462

Čandar Krišan - Budem ťa čakaťV autorových poviedkach sa píše pravda o tom, ako žijú roľníci, drobní úradníci a remeselníci v indických mestách - Budem ťa čakať, Pred jazerom, po jazere, Cesta...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,66 € (50 Sk)
Pre Vás: 1,58(48 Sk)


BUDHOV NÁVRAT

Spisovatel: Ivanov V., Vých. vyd. 1974
Katalogové číslo: C9430

Ivanov V. - BUDHOV NÁVRATV Budhovom návrate sledujeme putovanie Budhovej sochy z Leningradu po mongolské hranice. Počas cesty zasahujú pútnikov, profesora Safonova a mongolského gegena, udalosti...

kúpiť Cena: 1,56 € (47 Sk)
Pre Vás: 1,48(45 Sk)

ČAROVNÁ ZÁHRADA

Spisovatel: Kol., ELK 1944
Katalogové číslo: D6601

Kol. - ČAROVNÁ ZÁHRADADeset příběhu o lásce. Autorky jednotlivých příběhú: Marie Pujmanová, Helena Dvořáková, Františka Pecháčková, Marie Prušáková, Hana Šklíbová...uspořádala...

kúpiť Cena: 2,66 € (80 Sk)
Pre Vás: 2,52(76 Sk)

Čarovný prstienok

Spisovatel: Kolektív autorov, Pravda 1987
Katalogové číslo: E4417

Kolektív autorov - Čarovný prstienokPoviedky ruských autorov pre mládež - zostavil J. Turan - Paustovskij, Gajdar, Šolochov..... obal, tvrdá väzba, 108 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,99 € (60 Sk)
Pre Vás: 1,89(57 Sk)



celkem 741 knih v sekci Poviedky, novely
Zobraziť ďalšie knihy v sekcii Beletria, Poézia -> Poviedky, novely | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21


Oddelenia obchodu

Dôležité informácie

ANTIKVARIÁT s.r.o.

Rhódyho 10
08501 Bardejov
tel: 054 474 4424
mob: 0903 612078
ICQ: 152-747-564 ICQ
info@antikvariatshop.sk

Přihlášení zákazníka

Registrácia užívateľa
Zabudli ste heslo ?

Nákupný košík

V košíku máte: 0 knih
V cene: 0 Euro