Knižný TIP v oddeleni Spoločenské vedy

Obal knihy TISÍC OSTROVÚ JADRANU

Kniha - TISÍC OSTROVÚ JADRANU

Obrazová publikácia Jadranských ostrovov, ich história, kamenné stavby, príroda, krása...v češtine, tvrdá väzba, čiernobiela a farebná obrazová príloha, dobrý stav, veľký formát, 16 strán textu, 103 fotografií

kúpiť knihu

Cena: 4,15 € (125 Sk)
Pre Vás: 3,94(119 Sk)

Viac informácií o knihe TISÍC OSTROVÚ JADRANU


Knihy zo sekcie Spoločenské vedy začínajúce na

Zoradiť tituly vzostupne | zostupne
podľa názvu | autora | ceny | roku vydania

celkom 689 knih v sekcii Spoločenské vedy
Zobraziť ďalšie knihy v sekcii Spoločenské vedy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

Mafie

Spisovatel: Borovička V.P., Naše vojsko 1985
Katalogové číslo: F7628

Borovička V.P. - MafieFakty a svedectvá. Neviditeľná vláda USA - mafia. Svet zložinov, úpadok morálky, finančné machnácie, obchod s narkotikami, atd...Budete svedkom hľadania odpovedí na...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 4,55 € (137 Sk)
Pre Vás: 4,32(130 Sk)

Májové povstanie 1945

Spisovatel: Doležal Jiří, VPL 1965
Katalogové číslo: E5207

Doležal Jiří - Májové povstanie 1945Májové povstanie 1945... brožovaná, 86 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,66 € (50 Sk)
Pre Vás: 1,58(48 Sk)

Malá abeceda

Spisovatel: Vávra Ivan, Mladá Fronta 1961
Katalogové číslo: E5516

Vávra Ivan - Malá abecedaMalá abeceda na témata z mezinárodní politiky... v češtine, brožovaná, čiernobiela obrazová príloha, 144 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,32 € (70 Sk)
Pre Vás: 2,21(67 Sk)


MALÁ ZEM, ZNOVUZRODENIE, CELINA

Spisovatel: Brežnev L.I., Smena 1979
Katalogové číslo: C896

Brežnev L.I. - MALÁ ZEM, ZNOVUZRODENIE, CELINACez vojnu som si nepísal denníky. Ale na tých 1418 búrlivých dní a nocí som nezabudol. Zažil som epizódy, stretnutia a boje, zažil som chvíle, ktoré mi, tak ako...

kúpiť Cena: 1,76 € (53 Sk)
Pre Vás: 1,67(50 Sk)

Maly katechizm

Spisovatel: Kolektív autorov, Wyd.Św.krzyza 1982
Katalogové číslo: F1824

Kolektív autorov - Maly katechizmPrzygotowanie do pierwszej spowiedzi i komunii świetej... v poľskom jazyku, brožovaná, 146 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,66 € (50 Sk)
Pre Vás: 1,58(48 Sk)

MALÝ KATECHIZMUS KATOLÍCKEHO NÁBOŽENSTVA

Spisovatel: Kol, Spol. sv. Vojtecha 1971
Katalogové číslo: D2955

Kol - MALÝ KATECHIZMUS KATOLÍCKEHO NÁBOŽENSTVAMalý katechizmus katolíckeho náboženstva...tvrdá väzba, dobrý stav, 152 strán

kúpiť Cena: 1,49 € (45 Sk)
Pre Vás: 1,42(43 Sk)


MALÝ KATECHIZMUS KATOLÍCKEHO NÁBOŽENSTVA

Spisovatel: Kol, Spol. sv. Vojtecha 1971
Katalogové číslo: D6192

Kol - MALÝ KATECHIZMUS KATOLÍCKEHO NÁBOŽENSTVAMalý katechizmus katolíckeho náboženstva...tvrdá väzba, dobrý stav, 152 strán

kúpiť Cena: 1,46 € (44 Sk)
Pre Vás: 1,39(42 Sk)

Mária

Spisovatel: Frická-Vavrová Eva, Práca 1992
Katalogové číslo: F5884

Frická-Vavrová Eva - MáriaRozprávanie o najobľúbenejšom ženskom mene. Z obsahu: Ľudia a ich mená, Genéza mena Mária, Mária-Matka Božia - Mária z Nazareta, Vznik a formovanie kresťanského...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 3,22 € (97 Sk)
Pre Vás: 3,06(92 Sk)

Mariánské Lázně - Prameny, dějiny, lidé /1808-1958/

Spisovatel: Kolektív autorov, Krajské nakl. 1958
Katalogové číslo: E5601

Kolektív autorov - Mariánské Lázně - Prameny, dějiny, lidé /1808-1958/Některé stati knížky poví o vzniku a vývoji Mariánských Lázní, jiné o zdejším lázeňství, nebo např. o V. Skalníkovi, uměleckém zahradníkovi, tvúrci tohoto...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 8,63 € (260 Sk)
Pre Vás: 8,20(247 Sk)


Marxistická etika

Spisovatel: Utkin S.S., VPL 1964
Katalogové číslo: F6206

Utkin S.S. - Marxistická etikaZ obsahu: Marxisticko-leninská etika ako veda, Hlavné etapy dejín predmarxistickej etiky. Komunistická morálka, Princípy komunistickej morálky, Kategórie komunistickej...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,20 € (66 Sk)
Pre Vás: 2,09(63 Sk)

Marxisticko-leninská filozofia

Spisovatel: Kolektív autorov, Pravda 1977
Katalogové číslo: F2417

Kolektív autorov - Marxisticko-leninská filozofiaAntológia z diel filozofov, desiaty zväzok je venovaný marxisticko-leninskej filozofii, najvýznamnejšiemu myšlienkovému prúdu 19. a 20. storočia, ktorá je vyvrcholením...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 15,83 € (477 Sk)
Pre Vás: 15,04(453 Sk)

Marxizmus a národnostná a koloniálna otázka

Spisovatel: Stalin Jozef Visarionovič, Pravda 1952
Katalogové číslo: F9526

Stalin Jozef Visarionovič - Marxizmus a národnostná a koloniálna otázkaZ obsahu: Marxizmus a národnostná otázka, Referát o národnostnej otázke, Októbrový prevrat a národnostná otázka, Politika sovietskej moci v národnostnej otázke, O...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 3,31 € (100 Sk)
Pre Vás: 3,15(95 Sk)


Mates, Dates and Flirting

Spisovatel: Hopkins Cathy, Piccadilly Press 2008
Katalogové číslo: F6312

Hopkins Cathy - Mates, Dates and FlirtingRelease your inner flirt with the Mates, Dates girl! Discover how to be totally irrestible, with the help of: Izzie´s insights into what makes boys tick, Nesta´s top tips for...

Stav knihy: 5 z 5

kúpiť Cena: 2,50 € (75 Sk)
Pre Vás: 2,38(72 Sk)

Mayhew´s London

Spisovatel: Mayhew Henry, Spring Books 1969
Katalogové číslo: E7317

Mayhew Henry - Mayhew´s LondonBeing selection from London Labour and the London Poor. The editor´s intention has been to concentrate on the more graphic and personal side od Mayhew´s massive survey, and, with...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 4,98 € (150 Sk)
Pre Vás: 4,73(143 Sk)

MEDITATION

Spisovatel: Cooke/Eagle, Aquamarin Verlag 1990
Katalogové číslo: D5153

Cooke/Eagle - MEDITATIONInhalt: I. Teil - Was ist Meditation?, Anleitung zur Praxis..., II. Teil - Die Praxis der Meditation - Der Teich des Friedens, Der Kosmische Christus, Rose und Stern...v nemčine,...

kúpiť Cena: 1,99 € (60 Sk)
Pre Vás: 1,89(57 Sk)


Medzinárodné konferencie 1944-1980

Spisovatel: Voščenkov K.P., Pravda 1975
Katalogové číslo: E4033

Voščenkov K.P. - Medzinárodné konferencie 1944-1980Kniha podáva podrobnú analýzu význačných medzinárodných konferencií /1944-1980/, ktoré sa stali dôležitými medzníkmi v jednotlivých etapách medzinárodných...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 4,32 € (130 Sk)
Pre Vás: 4,10(124 Sk)

Memoirs of Socrates and The Symposium

Spisovatel: Xenophon, Penguin Books 1970
Katalogové číslo: F9086

Xenophon - Memoirs of Socrates and The SymposiumXenophon wrote these Memoirs in avowed vindication of Socrates´memory. They cover a wide range of topics, including Socrates´self-defence against the charges of heresy and...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 5,61 € (169 Sk)
Pre Vás: 5,33(161 Sk)

MĚSTSKÉ DIVADLO BRNO 2000-2001

Spisovatel: Kříž J.P. a kol., 2001
Katalogové číslo: D3457

Kříž J.P. a kol. - MĚSTSKÉ DIVADLO BRNO 2000-2001Kniha približuje sezónu 2000 - 2001 Mestského divadlo v Brne, v ktorom si čitateľ môže prečítať repertoár tohto divadlo, ako aj recenzie samostatných...

kúpiť Cena: 3,65 € (110 Sk)
Pre Vás: 3,47(105 Sk)


Meteorologie skoro detektivní

Spisovatel: Munzar / Pejml / Krška, Horizont 1990
Katalogové číslo: G439

Munzar / Pejml / Krška - Meteorologie skoro detektivníNebývá obvyklé, aby se meteorologové hlouběji zajímali o problémy historie a krásné literatury. Za všechno múže počasí-je stále okolo nás, zasahuje do našich...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,82 € (85 Sk)
Pre Vás: 2,68(81 Sk)

MEZI ČLOVĚKEM A BOHEM

Spisovatel: Quoist M., Česká katolická charita 1969
Katalogové číslo: C1367

Quoist M. - MEZI ČLOVĚKEM A BOHEMKniha obľúbeného francúzskeho teológa polarizuje kresťanské videnie sveta s modernou dobou - labyrintom moderných problémov......v češtine, dobrý stav, tvrdá väzba,...

kúpiť Cena: 3,65 € (110 Sk)
Pre Vás: 3,47(105 Sk)

MÍĽNIKY

Spisovatel: Chňoupek B., Smena 1975
Katalogové číslo: D7691

Chňoupek B. - MÍĽNIKYKniha je výberom reportáží a čŕt z rozsiahlej, vyše dvadsaťročnej publicistickej tvorby autora. Kniha časove a tematicky zahrnuje najvýznamnejšie medzníky života...

kúpiť Cena: 2,56 € (77 Sk)
Pre Vás: 2,43(73 Sk)


Míľniky

Spisovatel: Chňoupek Bohuš, Smena 1977
Katalogové číslo: F5507

Chňoupek Bohuš - MíľnikyKniha je výberom reportáží a čŕt z rozsiahlej, vyše dvadsaťročnej publicistickej tvorby autora. Kniha časove a tematicky zahrnuje najvýznamnejšie medzníky života...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,49 € (75 Sk)
Pre Vás: 2,37(71 Sk)

Minutěnka

Spisovatel: Hlouch Josef, České Budějovice 1971
Katalogové číslo: F1281

Hlouch Josef - MinutěnkaZvláštne myšlienky na každý deň... brožovaná, malý formát, 300 strán, v závere poškodená väzba, zľava 15% za stav

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,23 € (37 Sk)
Pre Vás: 1,04(31 Sk)

Misionár v Japonsku

Spisovatel: Arrupe Pedro, Spolok sv. Vojtecha 1992
Katalogové číslo: F631

Arrupe Pedro - Misionár v JaponskuTáto kniha približuje jedného z prednej línie robotníkov na poli dozrievajúcom na žatve. Pracoval na tom misijnom poli, kde skončil svoj život strávený láskou k Bohu....

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,16 € (65 Sk)
Pre Vás: 2,05(62 Sk)


Mluvil v podobenstvích....

Spisovatel: Soukup P. Emilián O.P. , Lidové knihkupectví 1932
Katalogové číslo: F6380

Soukup P. Emilián O.P.  - Mluvil v podobenstvích....600 příkladú o náboženském životě naší doby. Rozsevač - sbírka homiletické literatury, třetí kniha této edice... v češtine, malý formát, tvrdá väzba, 527...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 4,87 € (147 Sk)
Pre Vás: 4,63(139 Sk)

Modlíme sa s deťmi

Spisovatel: Muller Josef, Serafín 1998
Katalogové číslo: F3713

Muller Josef - Modlíme sa s deťmiKniha ponúka praktický návod na výchovu detí v modlitbe... malý formát, brožovaná, 87 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,16 € (35 Sk)
Pre Vás: 1,10(33 Sk)

Môj pamätník k prvému svätému prijímaniu

Spisovatel: Sucháň / Rúfus, Junior 2005
Katalogové číslo: F3792

Sucháň / Rúfus - Môj pamätník k prvému svätému prijímaniuPrvé sväté prijímanie patrí k najslávnostnejším chvíľam v živote dieťaťa. Táto kniha sa stane trvalou spomienkou na slávnostný deň, keď deti prijmú Pána...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,66 € (80 Sk)
Pre Vás: 2,52(76 Sk)


MOJE VEĽKÉ VZORY

Spisovatel: Stryczek N., Lúč 1991
Katalogové číslo: D6491

Stryczek N. - MOJE VEĽKÉ VZORYKniha ponúka životné osudy dvadsiatich piatich kresťanov - Mikuláš Kopernik, Niels Stensen, Johan Gregor Mendel, Marco Polo, Wolfgang Amadeus Mozart, Leonardo Da...

kúpiť Cena: 2,49 € (75 Sk)
Pre Vás: 2,37(71 Sk)

Mŕtvi vrhajú tieň

Spisovatel: Wydrzyński Andrej, Vých.vyd. 1990
Katalogové číslo: F9423

Wydrzyński Andrej - Mŕtvi vrhajú tieňRomán-vlastne faktografické výpovede jednotlivých konkrétnych osôb, zachytenie ich pohľadu na udalosti odboja v oblasti dnešných Katovíc a Krakova. Nemecký veliteľ sa...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,29 € (69 Sk)
Pre Vás: 2,18(66 Sk)

Murder at White House Farm

Spisovatel: Powell Claire, Headline 1994
Katalogové číslo: E4813

Powell Claire - Murder at White House FarmThe Story of Jeremy Bamber. Story of the most notorious and fascinating murder case of the 1980s, and author has talked to all leading participants to produce a chilling account of...

Stav knihy: 5 z 5

kúpiť Cena: 5,88 € (177 Sk)
Pre Vás: 5,58(168 Sk)


Muž s jazvou

Spisovatel: Mader Július, VPL 1965
Katalogové číslo: G425

Mader Július - Muž s jazvouMuž s jazvou je Otto Skorzeny. Od roku 1932, keď bol vo Viedni Goebbels, se odvíja fantastický príbeh Otta Skorzenyho-dovtedy rakúskeho študenta, potom už len člena...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,86 € (86 Sk)
Pre Vás: 2,72(82 Sk)

Mýlil som sa? - Nové spomienky na budúcnosť

Spisovatel: Däniken Erich, Slov. spis. 1997
Katalogové číslo: G472

Däniken Erich - Mýlil som sa? - Nové spomienky na budúcnosťMýlil som sa? pýta sa autor v názve svojej knihy. Jeho priaznivci iste stuhú od prekvapenia a odporcovia si už mädlia ruky - obe reakcie sú však predčasné. Autor...

Stav knihy: 5 z 5

rezervovaná Cena: 4,60 € (139 Sk)
Pre Vás: 4,37(132 Sk)

Mýtus o duši

Spisovatel: Biriukov D.A., Osveta 1961
Katalogové číslo: F5108

Biriukov D.A. - Mýtus o dušiZvláštnu pozornosť autor venuje problému existencie alebo neexistencie duše. Podáva ucelený výklad vedeckých názorov na problém duše a psychična u človeka a zvierat....

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 3,22 € (97 Sk)
Pre Vás: 3,06(92 Sk)


NA CESTE ZA VäČŠOU DOKONALOSŤOU

Spisovatel: Senčik Š., Spolok Sv. Vojtecha 1992
Katalogové číslo: D8231

Senčik Š. - NA CESTE ZA VäČŠOU DOKONALOSŤOUKniha ponúka životopis sestry Miriam Terézie Demjanovičovej z rehole Milosrdných sestier svätej Alžbety...malý formát, brožovaná, dobrý stav, 216 strán

kúpiť Cena: 1,99 € (60 Sk)
Pre Vás: 1,89(57 Sk)

Na križovatke troch stratégií

Spisovatel: Androsov Igor, Smena 1981
Katalogové číslo: E1812

Androsov Igor - Na križovatke troch stratégiíV tejto knihe sa hovorí o udalostiach, ktoré bezprostredne predchádzali začiatku 2. sv. vojny. Kniha napísaná na základe množstva literatúry živo objasňuje predbúrkovú...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,32 € (70 Sk)
Pre Vás: 2,21(67 Sk)

Na misijných cestách II.

Spisovatel: Tomko Jozef Kardinál, Spolok sv. Vojtecha 2003
Katalogové číslo: F3859

Tomko Jozef Kardinál - Na misijných cestách II.Tento druhý diel " Na misijných cestách " je systematickejší a podáva alebo miestami doplňuje celistvý obraz o živote misijnej Cirkvi v rozličných svetadieloch /Afrika,...

Stav knihy: 5 z 5

kúpiť Cena: 2,32 € (70 Sk)
Pre Vás: 2,21(67 Sk)



celkem 689 knih v sekci Spoločenské vedy
Zobraziť ďalšie knihy v sekcii Spoločenské vedy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20


Oddelenia obchodu

Dôležité informácie

ANTIKVARIÁT s.r.o.

Rhódyho 10
08501 Bardejov
tel: 054 474 4424
mob: 0903 612078
ICQ: 152-747-564 ICQ
info@antikvariatshop.sk

Přihlášení zákazníka

Registrácia užívateľa
Zabudli ste heslo ?

Nákupný košík

V košíku máte: 0 knih
V cene: 0 Euro