Knižní TIP v oddelení Poézia

Obal knihy LEN ABY Z TOHO NIEČO NEBOLO...

Kniha - LEN ABY Z TOHO NIEČO NEBOLO...

Výber autorovej poézie a publicistiky - obsahuje občiansku lyriku, eseje o osobnostiach sovietskej a svetovej kultúry a známu poému Fukú!...obal, tvrdá väzba, dobrý stav, 380 strán, 5000 ks nákladu

kúpiť knihu

Cena: 3,05 € (92 Sk)
Pre Vás: 2,90(87 Sk)

Viac informácií o knihe LEN ABY Z TOHO NIEČO NEBOLO...


Knihy zo sekcie Beletria, Poézia -> Poézia začínajúce na

Zoradiť tituly vzostupne | zostupne
podľa názvu | autora | ceny | roku vydania

celkom 280 knih v sekcii Poézia
Zobraziť ďalšie knihy v sekcii Beletria, Poézia -> Poézia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

...a jen země je má

Spisovatel: Mácha Karel Hynek, Naše Vojsko 1973
Katalogové číslo: E5530

Mácha Karel Hynek - ...a jen země je máVýběr obsahuje básně: Jako troska v světle bledém, Idúna, Noc, Ani labuť ani lúna, Hoj, byla noc!, Křivoklad, Pouť krkonošská, Cikáni, Máj...Dále Machovy cesty,...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 5,15 € (155 Sk)
Pre Vás: 4,89(147 Sk)

A opäť slnko

Spisovatel: Hupka Gustáv, Slov. spis. 1985
Katalogové číslo: E4593

Hupka Gustáv - A opäť slnkoVýber z poézie tohto autora... obal, tvrdá väzba, ilustroval Martin Kellenberger, 152 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,33 € (40 Sk)
Pre Vás: 1,26(38 Sk)

Anabáza

Spisovatel: Perse Saint-John, Slovenský spisovateľ 1968
Katalogové číslo: E3672

Perse Saint-John - AnabázaDielo francúzskeho básnika - ponúka poéziu v próze....232 strán, obal, tvrdá väzba

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 3,88 € (117 Sk)
Pre Vás: 3,69(111 Sk)


Anabáza

Spisovatel: Perse Saint-John, Slovenský spisovateľ 1968
Katalogové číslo: F4145

Perse Saint-John - AnabázaDielo francúzskeho básnika - ponúka poéziu v próze.... 232 strán, bez obalu, tvrdá väzba

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 3,22 € (97 Sk)
Pre Vás: 3,06(92 Sk)

Argonauti

Spisovatel: Seferis Jiorgos, Slovenský spisovateľ 1973
Katalogové číslo: G349

Seferis Jiorgos - ArgonautiDielo gréckeho básnika, nositeľa Nobelovej ceny - svojími motívmi a svojou myšlienkovou hĺbkou a vznešenosťou, silou humanistického posolstva nadväzuje na tradície...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 3,90 € (117 Sk)
Pre Vás: 3,70(112 Sk)

Bača Putera

Spisovatel: Rázus Martin, Matica Slovenská 1934
Katalogové číslo: F7787

Rázus Martin - Bača PuteraKniha ponúka veršovaný román tohto slovenského básnika, prozaika... tvrdá väzba, 234 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 4,68 € (142 Sk)
Pre Vás: 4,45(135 Sk)


Balada o snu

Spisovatel: Wolker Jiří, ? ?
Katalogové číslo: F3217

Wolker Jiří - Balada o snuSociální balada věnovaná J.Seifertovi vypráví příběh dvou mladých lidí z dělnické třídy, kteří by si chtěli splnit sen lepšího světa a vymanit se z třídní...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 5,97 € (180 Sk)
Pre Vás: 5,68(171 Sk)

Básne

Spisovatel: Repka Peter, LCA 2005
Katalogové číslo: X273

Repka Peter - BásneKniha prináša (okrem strateného cyklu Vnútorné okno) to podstatné z básní osamelého bežca Petra Repku (nar. 14. januára 1944 v Bratislave) od jeho začiatkov v...

Stav knihy: 5 z 5

kúpiť Cena: 9,93 € (299 Sk)
Pre Vás: 9,43(284 Sk)

Básne

Spisovatel: Laučík Ivan, LCA 2003
Katalogové číslo: X307

Laučík Ivan - Básne ...Toto sú básne, ktoré nás po uši ponárajú do svojej zvrchovanej existencie. Aj do našej. A kašlú na čísi zmätok či na súhlas. Toto je dotyk otvorenej mysle. Toto...

Stav knihy: 5 z 5

kúpiť Cena: 9,93 € (299 Sk)
Pre Vás: 9,43(284 Sk)


Básne

Spisovatel: Kostra Ján, Matica slovenská 1949
Katalogové číslo: E9496

Kostra Ján - BásneZbierka básní slovenského autora: Stratené brehy (Skielko, Čriepok, Detstvo, Hrášok, Mame, atd.), Do neúrosných čias, Torzo Venušino, Ave Eva..... brožovaná, niektoré...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 7,30 € (220 Sk)
Pre Vás: 6,94(209 Sk)

Básne I.

Spisovatel: Štrpka Ivan, LCA 2008
Katalogové číslo: X271

Štrpka Ivan - Básne I.Prvý zväzok zobraných básní člena básnickej skupiny Osamelí bežci obsahuje štyri zbierky - Krátke detstvo kopijníkov, Tristan tára, Pred premenou, Krásny nahý...

Stav knihy: 5 z 5

kúpiť Cena: 9,93 € (299 Sk)
Pre Vás: 9,43(284 Sk)

Básne príležitostné

Spisovatel: Hviezdoslav Pavol Országh, Matica slovenská 1948
Katalogové číslo: F2151

Hviezdoslav Pavol Országh - Básne príležitostnéSobrané spisy básnické, sväzok desiaty - básne príležitostné z rokoch 1870-1920... brožovaná, neorezané strany, tretie vydanie, 290 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 6,27 € (189 Sk)
Pre Vás: 5,96(180 Sk)


Básne príležitostné

Spisovatel: Hviezdoslav Pavol Országh, Matica slovenská 1948
Katalogové číslo: F9402

Hviezdoslav Pavol Országh - Básne príležitostnéSobrané spisy básnické, sväzok desiaty - básne príležitostné z rokoch 1870-1920... brožovaná, neorezané strany, tretie vydanie, 290 strán, mierne uvoľnená väzba,...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 6,27 € (189 Sk)
Pre Vás: 5,02(151 Sk)

Básnický almanach 1953

Spisovatel: Kolektív autorov, SNKL 1953
Katalogové číslo: E7227

Kolektív autorov - Básnický almanach 1953V tomto básnickém almanachu 1953 sešli se bezmála všichni žijící básníci čeští od patriarchy české poesie Petra Bezruče až po autorovy mladé a najmladší,...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,16 € (65 Sk)
Pre Vás: 2,05(62 Sk)

Beskydské vody čisté a mútne

Spisovatel: Gmitter-Dujavský Jozef, Bardejov 2005
Katalogové číslo: F2769

Gmitter-Dujavský Jozef - Beskydské vody čisté a mútnePoézia bardejovského rodáka... brožovaná, 100 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,16 € (35 Sk)
Pre Vás: 1,10(33 Sk)


Biele úsvity

Spisovatel: Racin Kočo, Tatran 1990
Katalogové číslo: E1335

Racin Kočo - Biele úsvityProstredníctvom tejto knihy sa stretávame s legendou o živote a tragickom skone revolucionára - zakladateľa modernej macedónskej poézie...malý formát, tvrdá väzba, obal,...

Stav knihy: 5 z 5

kúpiť Cena: 1,33 € (40 Sk)
Pre Vás: 1,26(38 Sk)

BLÝSKANIE NA ČASY

Spisovatel: Bobrowski J., Slov. spis. 1984
Katalogové číslo: C6211

Bobrowski J. - BLÝSKANIE NA ČASYVýber z tvorby tohto spisovateľa, ktorý charakterizuje spoločenské pomery a prírodu niekdajšieho Východného Pruska, kde sa prelínali tradície a kultúry rozličných...

kúpiť Cena: 3,82 € (115 Sk)
Pre Vás: 3,44(104 Sk)

Can I Came Down Now Dad?

Spisovatel: Hegley John, Methuen 1999
Katalogové číslo: F8113

Hegley John - Can I Came Down Now Dad?This volume from John Hegley contains poems about Luton and string, dogs and logs, trains and Roman remains... v angličtine, brožovaná, 87 strán,s ilustráciami od autora

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,89 € (57 Sk)
Pre Vás: 1,80(54 Sk)


CHVÁLA POHYBU

Spisovatel: Koyš P., Slovenský spisovateľ 1982
Katalogové číslo: D6706

Koyš P. - CHVÁLA POHYBUVýber z poézie slovenského básnika obsahuje 6 častí, ktoré vyplynuli z tematickej príbuznosti jednotlivých básní pochádzajúcich z rôznych jeho básnických...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 3,29 € (99 Sk)
Pre Vás: 2,96(89 Sk)

Collected Poems

Spisovatel: Thomas Edward, Faber and Faber 1991
Katalogové číslo: F4667

Thomas Edward - Collected PoemsEdward Thomas´s poems were first collected some five years after his death in Flanders in 1917. When he was killed, says his close friend, Walter de la Mare, in the foreword to...

Stav knihy: 5 z 5

kúpiť Cena: 3,29 € (99 Sk)
Pre Vás: 3,12(94 Sk)

ČTYŘI BÁSNĚ O SMRTI A STROM

Spisovatel: Skála I., Svoboda 1969
Katalogové číslo: D1561

Skála I. - ČTYŘI BÁSNĚ O SMRTI A STROMČtyři básně - Jarní den, Elegie, Balzacúv návrat do Paříže, Přátelství, Strom...brožovaná, v češtine, dobrý stav, 70 strán, frontispice Zdeněk Chotěnovský na...

kúpiť Cena: 1,99 € (60 Sk)
Pre Vás: 1,89(57 Sk)


Čtyři v jedné

Spisovatel: Kolektív autorov, Kruh 1987
Katalogové číslo: E4980

Kolektív autorov - Čtyři v jednéČtyři sbírky v jedné knížce - Jaroslav Dvorský - Oblékání naděje, Alena Kordíková - Řeka plná žízně, Jolana Prostředníková- Struhadýlka na kameny, Ivan Pivec...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,66 € (50 Sk)
Pre Vás: 1,58(48 Sk)

Cyrano z Bergeracu

Spisovatel: Rostand Edmond, Odeon 1975
Katalogové číslo: F7719

Rostand Edmond - Cyrano z BergeracuKniha ponúka veršovanú hrdinskú komédiu v piatich dejstvách, ktorú preložil Jindřich Pokorný... v češtine, obal, tvrdá väzba,väčší formát,ilustroval Miloslav...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 5,28 € (159 Sk)
Pre Vás: 5,01(151 Sk)

Ďakujem ti

Spisovatel: Reisel Vladimír, Slov.spis. 1957
Katalogové číslo: F5027

Reisel Vladimír - Ďakujem tiVýraznejším posunom v jeho básnickom vývine sa stala zbierka Ďakujem ti. Zaradil do nej aj poému z nadrealistického obdobia Neskutočné mesto, čím naznačil nielen...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,66 € (50 Sk)
Pre Vás: 1,58(48 Sk)


DCÉRA OĽGY A LEA

Spisovatel: Weislitzová V., SNM 2006
Katalogové číslo: B5756

Weislitzová V. - DCÉRA OĽGY A LEAZbierka básní, venovaná šiestim miliónom ľudí, ktorí zahynuli, pretože boli Židia....preložil Ľ. Feldek....veľmi dobrý stav, tvrdá väzba, 72 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,06 € (62 Sk)
Pre Vás: 1,96(59 Sk)

Deťom

Spisovatel: Michalkov Sergej, Smena 1952
Katalogové číslo: E7406

Michalkov Sergej - DeťomKniha ponúka básne tohto autora, ktoré sú venované deťom s ilustráciami A. Jermolajeva, I. Semionova, N. Radlova, V. Konaševiča, I. Šabanova... tvrdá väzba, 185 strán

Stav knihy: 4 z 5

rezervovaná Cena: 2,56 € (77 Sk)
Pre Vás: 2,43(73 Sk)

Dielo Jána Hollého

Spisovatel: Hollý Ján, Spolok sv. Vojtecha 1950
Katalogové číslo: E9434

Hollý Ján - Dielo Jána HolléhoPesňe a Rozľičné básňe - súbor básní, ktoré na 100. výročie básnikovej smrti vydal Spolok sv. Vojtecha v Trnave roku 1950 v prichystaní PhDr. Jozefa Ambruša, s...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 5,54 € (167 Sk)
Pre Vás: 5,27(159 Sk)


Divný Janko

Spisovatel: Poničan Ján, Slov. spis. 1957
Katalogové číslo: F4768

Poničan Ján - Divný JankoPoéma slovenského básnika... tvrdá väzba, bez obalu, ilustroval Jozef Baláž, 48 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,56 € (47 Sk)
Pre Vás: 1,48(45 Sk)

Divokvet

Spisovatel: Drač Ivan, Slov. spis. 1971
Katalogové číslo: E1539

Drač Ivan - DivokvetVýber z poézie autora...bez obalu, tvrdá väzba, ilustroval Ever Púček, 96 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,63 € (49 Sk)
Pre Vás: 1,55(47 Sk)

Do školy

Spisovatel: Kolektív autorov, Mladé letá 1978
Katalogové číslo: E7193

Kolektív autorov - Do školyVýber z veršov Ľudmily Podjavorinskej a Márie Rázusovej-Martákovej... brožovaná, 32 strán, ilustroval Marián Čapka

Stav knihy: 4 z 5

rezervovaná Cena: 1,49 € (45 Sk)
Pre Vás: 1,42(43 Sk)


DOSPIEVANKY

Spisovatel: Rajan M., Osveta 1970
Katalogové číslo: C4845

Rajan M. - DOSPIEVANKYVerše, ktoré máte možnosť si v tejto knižnej zbierke prečítať sú viac-menej vybraté ukážky z dlhoročnej tvorby. Autor dáva prednosť rýmom pre nerýmovaným...

kúpiť Cena: 1,00 € (30 Sk)
Pre Vás: 0,95(29 Sk)

Druhá vigília

Spisovatel: Beniak Valentín, Matica Slovenská 1942
Katalogové číslo: F908

Beniak Valentín - Druhá vigíliaValentín Beniak výrazný predstaviteľ medzivojnového poetizmu a symbolizmu.Vznik Slovenského štátu si Beniak uctil básňami Vigília a Druhá vigília... malý formát,...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 5,94 € (179 Sk)
Pre Vás: 5,64(170 Sk)

DRUHÝ DECH

Spisovatel: Florian M., Českoslov. spis. 1968
Katalogové číslo: D2101

Florian M. - DRUHÝ DECHMalá edice poezie...v češtine, bez obalu, malý formát, tvrdá väzba, dobrý stav, 152 strán

kúpiť Cena: 1,33 € (40 Sk)
Pre Vás: 1,26(38 Sk)


Dubrovnícka trilógia

Spisovatel: Vojnović Ivo, Tatran 1984
Katalogové číslo: G301

Vojnović Ivo - Dubrovnícka trilógiaDivadelná trilógia chorvátskeho autora sa delí na prvú časť:Allons, Enfants, druhú časť: Súmrak, tretiu časť trilógie: Na terase... brožovaná,väčší formát,...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 3,29 € (99 Sk)
Pre Vás: 3,12(94 Sk)

Epištoly o láske a bolesti

Spisovatel: Bohm Alfonz, Osveta 1973
Katalogové číslo: F1762

Bohm Alfonz - Epištoly o láske a bolestiNevšedné listy autora približujú zaujímavú a dôležitú problematiku. Svojráznym využitím takého pôsobivého štylistického útvaru, akým sú listy, autor neobyčajne...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,63 € (49 Sk)
Pre Vás: 1,55(47 Sk)

Epištoly o láske a bolesti

Spisovatel: Bohm Alfonz, Osveta 1976
Katalogové číslo: F8191

Bohm Alfonz - Epištoly o láske a bolestiNevšedné listy autora približujú zaujímavú a dôležitú problematiku. Svojráznym využitím takého pôsobivého štylistického útvaru, akým sú listy, autor neobyčajne...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,59 € (49 Sk)
Pre Vás: 1,43(44 Sk)



celkem 280 knih v sekci Poézia
Zobraziť ďalšie knihy v sekcii Beletria, Poézia -> Poézia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8


Oddelenia obchodu

Dôležité informácie

ANTIKVARIÁT s.r.o.

Rhódyho 10
08501 Bardejov
tel: 054 474 4424
mob: 0903 612078
ICQ: 152-747-564 ICQ
info@antikvariatshop.sk

Přihlášení zákazníka

Registrácia užívateľa
Zabudli ste heslo ?

Nákupný košík

V košíku máte: 0 knih
V cene: 0 Euro