Knižný TIP v oddeleni Umenie

Obal knihy Pražské Jezulátko

Kniha - Pražské Jezulátko

Kniha obsahuje úplnou a pravou historii světoznámého paladia, napsal ji největší znalec staré Prahy A. Novotný. Je doprovázena unikátními snímky a v 16ti púvodních celostranových barevných fotografiích a 16 reprodukcích jednobarevných ukazuje celou nádheru sošky, její klenotnice, garderoby i chrámu. S kresbami Vojtěcha Kubašty.... malý formát, tvrdá väzba, obal, v češtine, 54 strán

kúpiť knihu

Cena: 11,62 € (350 Sk)
Pre Vás: 11,04(333 Sk)

Viac informácií o knihe Pražské Jezulátko


Knihy zo sekcie Umenie začínajúce na

Zoradiť tituly vzostupne | zostupne
podľa názvu | autora | ceny | roku vydania

celkom 720 knih v sekcii Umenie
Zobraziť ďalšie knihy v sekcii Umenie | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

...a já, Katarína Kolníková

Spisovatel: Štepka Stanislav, Ikar 2001
Katalogové číslo: F9983

Štepka Stanislav - ...a já, Katarína KolníkováZaujímavé rozprávanie Stanislava Štepku s Katarínou Kolníkovou, o Kataríne Kolníkovej, doplnené o spomienkové fotografie z jej súkromia i divadla."Ak sa raz budú...

Stav knihy: 5 z 5

kúpiť Cena: 4,95 € (149 Sk)
Pre Vás: 4,70(142 Sk)

...a jen země je má

Spisovatel: Mácha Karel Hynek, Naše Vojsko 1973
Katalogové číslo: E5530

Mácha Karel Hynek - ...a jen země je máVýběr obsahuje básně: Jako troska v světle bledém, Idúna, Noc, Ani labuť ani lúna, Hoj, byla noc!, Křivoklad, Pouť krkonošská, Cikáni, Máj...Dále Machovy cesty,...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 5,15 € (155 Sk)
Pre Vás: 4,89(147 Sk)

100 letý kalendář

Spisovatel: Schulz Milan, Mladá Fronta 1968
Katalogové číslo: G123

Schulz Milan - 100 letý kalendářVrací se o 100 let zpět a nahlíží do dějinných kulis, odstupem zpřehledněných, aby se počínajíc rokem 1867, zastavil u každého jeho desátého následníka jako...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,62 € (79 Sk)
Pre Vás: 2,49(75 Sk)


150 rokov slovenskej lyriky

Spisovatel: Šmatlák Stanislav, Tatran 1971
Katalogové číslo: F2404

Šmatlák Stanislav - 150 rokov slovenskej lyrikyZ obsahu: Pri základoch, V hľadaní syntézy, Moderní analytici, Na tému básnická avantgarda, Čas návratov... obal, tvrdá väzba, 332 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 5,31 € (160 Sk)
Pre Vás: 5,05(152 Sk)

175 AUTORÚ

Spisovatel: Bílek P., Českoslov. spis. 1982
Katalogové číslo: C5541

Bílek P. - 175  AUTORÚČeští prozaici, básníci a literární kritici publikujíci v 70. letech v nakladatelství Československý spisovatel...brožovaná, dobrý stav, v češtine, 176 strán

kúpiť Cena: 2,19 € (66 Sk)
Pre Vás: 2,08(63 Sk)

20 ROKOV OBLASTNÉHO REŠTAURÁTORSKÉHO ATELIÉRU V LEVOČI

Spisovatel: Kol., 2003
Katalogové číslo: D6033

Kol. - 20 ROKOV OBLASTNÉHO REŠTAURÁTORSKÉHO ATELIÉRU V LEVOČI20 rokov Oblastného reštaurátorského ateliéru v levoči 1983-2003. Reštaurátorská tvorba 2001-2002...kriedový papier, brožovaná, veľký formát, veľmi dobrý stav, 160...

kúpiť Cena: 4,28 € (129 Sk)
Pre Vás: 4,07(123 Sk)


25 do pochodu

Spisovatel: Kolektív autorov, Naše vojsko 1988
Katalogové číslo: F9196

Kolektív autorov - 25 do pochoduSborník vojenských pochodových písní... malý formát, brožovaná, 105 strán, v češtine

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,29 € (39 Sk)
Pre Vás: 1,23(37 Sk)

4 x S... /A NĚCO NAVÍC/

Spisovatel: Štrompf P., Victoria Publishing 1995
Katalogové číslo: D2728

Štrompf P. - 4 x S... /A NĚCO NAVÍC/Z obsahu: Dáma s čertem v těle /Seriál s Ljubou Hermanovou/, Patero ohlédnutí Mileny Dvorské /Seriál s Milenou Dvorskou/, Několik úsměvú Raoula Schránila /Seriál s...

kúpiť Cena: 2,16 € (65 Sk)
Pre Vás: 2,05(62 Sk)

60 rokov Šarišského múzea v Bardejove

Spisovatel: Sedlák Imrich a kolektív, Východoslov. vyd. 1967
Katalogové číslo: F6553

Sedlák Imrich a kolektív - 60 rokov Šarišského múzea v BardejoveŠarišské múzeum v Bardejove je jedným z najstarších múzeí na Slovensku. Táto kniha je venovaná vzniku múzea, najstarším dejinám mesta a okolia /bronzové nálezy z...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 6,54 € (197 Sk)
Pre Vás: 6,21(187 Sk)


666 profilú zahraničních režisérú /A-Z/

Spisovatel: Brož / Frída, Českoslov.filmový ústav 1977
Katalogové číslo: F3029

Brož / Frída - 666 profilú zahraničních režisérú /A-Z/Encyklopedická publikace filmografií zahraničních režisérú... v češtine, brožovaná, 560 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 13,24 € (399 Sk)
Pre Vás: 12,58(379 Sk)

Acclaim the King

Spisovatel: O´Hara Chris, McCrimmon´s 1986
Katalogové číslo: F7390

O´Hara Chris - Acclaim the KingContents: Songs of Penitence and Preparation, Psalms, Gloria, Gospel Acclamation, Sanctus, Memorial Acclamation, Our Father, Lamb of God, Songs of Reflection and Thanksgiving... v...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,95 € (90 Sk)
Pre Vás: 2,81(85 Sk)

Adriaan Brouwer

Spisovatel: Timmermans Felix, Obelisk 1970
Katalogové číslo: E4161

Timmermans Felix - Adriaan BrouwerŽivotopisný román - príbeh človeka a maliara Adriaana Brouwera, ktorý žil v pohnutých časoch španielskej nadvlády v Belgicku, roku 1605/06 až 1638..... bez obalu, v...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,16 € (65 Sk)
Pre Vás: 2,05(62 Sk)


Akkordeon v muzikaľnom učilište

Spisovatel: Kolektív autorov, Savetcky kompazitor 1974
Katalogové číslo: F7866

Kolektív autorov - Akkordeon v muzikaľnom učilišteZbierka nôt pre akordeón v ruskom jazyku... brožovaná, 46 strán, veľký formát

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,00 € (30 Sk)
Pre Vás: 0,95(29 Sk)

Ako organizovať a viesť krúžok priateľov literatúry

Spisovatel: Kolektív autorov, Smena 1973
Katalogové číslo: F1566

Kolektív autorov - Ako organizovať a viesť krúžok priateľov literatúryAko organizovať a viesť krúžok priateľov literatúry... brožovaná, 52 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 0,50 € (15 Sk)
Pre Vás: 0,47(14 Sk)

AKO SLOVENSKO HĽADALO SUPERSTAR

Spisovatel: Kol., Cesty 2005
Katalogové číslo: D2579

Kol. - AKO SLOVENSKO HĽADALO SUPERSTARNapínavé pátranie po prvej slovenskej SuperStar sa skončilo! Pre fanúšikov úspešnej šou bude kniha "Ako Slovensko hľadalo SuperStar" pripomínať náročnú osemmesačnú...

kúpiť Cena: 5,31 € (160 Sk)
Pre Vás: 5,05(152 Sk)


Akordeon-automat

Spisovatel: Bažant Jaroslav, Supraphon 1976
Katalogové číslo: E9620

Bažant Jaroslav - Akordeon-automatStudie a dorbné skladby pro akordeon, 4. sešit... v češtine, brožovaná, veľký formát

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 0,66 € (20 Sk)
Pre Vás: 0,63(19 Sk)

Akordeonist na estrade

Spisovatel: Kolektív autorov, Savetcky kompazitor 1973
Katalogové číslo: F6821

Kolektív autorov - Akordeonist na estradeNoty pre akordeón od viacerých ruských autorov v ruskom jazyku... brožovaná, veľký formát, 38 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,00 € (30 Sk)
Pre Vás: 0,95(29 Sk)

Akordeonová sóla

Spisovatel: Pauer Jiří, Editio Supraphon 1979
Katalogové číslo: E6847

Pauer Jiří - Akordeonová sólaInvence pro akordeon... v češtine, veľký formát, brožovaná

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,00 € (30 Sk)
Pre Vás: 0,95(29 Sk)


Akordeonová sóla - Reminiscence

Spisovatel: Kašlík Ivan, Supraphon 1974
Katalogové číslo: G374

Kašlík Ivan - Akordeonová sóla - ReminiscencePět kusú pro akordeon... v češtine, brožovaná, veľký formát, 14 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 0,66 € (20 Sk)
Pre Vás: 0,63(19 Sk)

Akordeonové etudy IV.

Spisovatel: Ondruš / Dikánová, Editio Supraphon 1971
Katalogové číslo: E6842

Ondruš / Dikánová - Akordeonové etudy IV.Akordeonové etudy IV. pro 6. ročník lidových škol umění... v češtine, veľký formát, brožovaná

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,00 € (30 Sk)
Pre Vás: 0,95(29 Sk)

Album bajanista

Spisovatel: Valerij Sergejevič, Kyjev 1970
Katalogové číslo: F7869

Valerij Sergejevič - Album bajanistaNoty od ruských a ukrajinských autorov... v ruskom, ukrajinskom jazyku, veľký formát, brožovaná, 80 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 3,05 € (90 Sk)
Pre Vás: 2,90(86 Sk)


Album načinajuščego bajanista

Spisovatel: Kolektív autorov, Savetcky kompazitor 1980
Katalogové číslo: F6819

Kolektív autorov - Album načinajuščego bajanistaZbierka nôt od ruských autorov pre začínajúcich žiakov... brožovaná, veľký formát, v ruskom jazyku, 30 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,00 € (30 Sk)
Pre Vás: 0,95(29 Sk)

Alexander Golovin

Spisovatel: Fedosova Yelena, Autora Art Publishers 1989
Katalogové číslo: F8630

Fedosova Yelena - Alexander GolovinMasters of World Painting - Alexander Golovin... celostranové farebné reprodukcie tohto maliara, v angličtine text, brožovaná, veľký formát

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 8,27 € (249 Sk)
Pre Vás: 7,85(237 Sk)

Alles in der Tasche Band I.

Spisovatel: Kolektív autorov, HMV ?
Katalogové číslo: G368

Kolektív autorov - Alles in der Tasche Band I.Eine Auswahl beliebter Melodien aus Oper und Operette, Lieder, Tänze und Märsche in leicht spielbarer Bearbeitung...akkordeon ab 24 Bäse... v nemčine, malý formát,...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 3,29 € (99 Sk)
Pre Vás: 2,96(89 Sk)


Almanach světové literatury

Spisovatel: Kolektív autorov, Odeon 1986
Katalogové číslo: D9845

Kolektív autorov - Almanach světové literaturyZ obsahu: J.C.Oatesová - Šťastná cibulička, G.G.Márquez - Isabelina samomluva při pohledu na déšť v Macondu, J.Updike - Okopávání motykou, Láska v podzemní dráze,...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 4,95 € (149 Sk)
Pre Vás: 4,70(142 Sk)

Almanach světové literatury

Spisovatel: Kolektív autorov, Odeon 1986
Katalogové číslo: F9916

Kolektív autorov - Almanach světové literaturyZ obsahu: J.C.Oatesová - Šťastná cibulička, G.G.Márquez - Isabelina samomluva při pohledu na déšť v Macondu, J.Updike - Okopávání motykou, Láska v podzemní dráze,...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 4,95 € (149 Sk)
Pre Vás: 4,45(134 Sk)

ALOIS JIRÁSEK A SPOLOČENSKÝ VÝZNAM JEHO DÍLA

Spisovatel: Nejedlý Z., Českoslov. spis. 1951
Katalogové číslo: C4354

Nejedlý Z. - ALOIS JIRÁSEK A SPOLOČENSKÝ VÝZNAM JEHO DÍLATúto knihu autor napísal k 75. narodeninám Aloisa Jiráska roku 1926 a zhrnul v nej to, čo podrobnejšie vyložil v predchádzajúcich prácach o A. Jiráskovi...dobrý stav,...

kúpiť Cena: 1,99 € (60 Sk)
Pre Vás: 1,89(57 Sk)


Amatérsky film 1971-1972

Spisovatel: Kolektív autorov, Orbis 1972
Katalogové číslo: F3913

Kolektív autorov - Amatérsky film 1971-1972Dvanásť čísel časopisu Amatérsky film z roku 1971, ročník 3 a dvanásť čísel z roku 1972, ročník 4 v jednom zväzku viazané... tvrdá väzba, veľký formát

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 8,30 € (250 Sk)
Pre Vás: 7,88(238 Sk)

Americká rapsódia

Spisovatel: Gál Gyorgy Sándor, Obzor 1975
Katalogové číslo: E9833

Gál Gyorgy Sándor - Americká rapsódiaŽivotopisný román o významnom americkom hudobnom skladateľovi, autorovi operi Porgy a Bess..... obal, tvrdá väzba, 256 strán

Stav knihy: 4 z 5

rezervovaná Cena: 3,29 € (99 Sk)
Pre Vás: 3,12(94 Sk)

Americká rapsódia

Spisovatel: Gál Gyorgy Sándor, Obzor 1975
Katalogové číslo: F9965

Gál Gyorgy Sándor - Americká rapsódiaŽivotopisný román o významnom americkom hudobnom skladateľovi, autorovi operi Porgy a Bess..... obal, tvrdá väzba, 256 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 3,29 € (99 Sk)
Pre Vás: 3,12(94 Sk)


Andrej Sytniansky v slovenskej literatúre 70 rokov XIX. storočia

Spisovatel: Mráz Andrej, Matica Slovenská 1945
Katalogové číslo: F6976

Mráz Andrej - Andrej Sytniansky v slovenskej literatúre 70 rokov XIX. storočiaLiterárnohistorická monografia o Andrejovi Sytnianskom... brožovaná, neorezané strany,väčší formát, 115 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 12,99 € (391 Sk)
Pre Vás: 12,34(372 Sk)

ANTIKEN FESTSPIELE TRIER

Spisovatel: Tietzen J. a kol., SVKL 1963
Katalogové číslo: D3100

Tietzen J. a kol. - ANTIKEN FESTSPIELE TRIERAntiken Festspiele Trier...veľký formát, výborný stav, tvrdá väzba, v nemčine, farebná obrazová príloha, 93 strán

kúpiť Cena: 4,32 € (130 Sk)
Pre Vás: 4,10(124 Sk)

Architektura graždanskich i promyšlennych zdanij

Spisovatel: Kolektív autorov, Moskva 1962
Katalogové číslo: F6856

Kolektív autorov - Architektura graždanskich i promyšlennych zdanijHistória architektúry drevených stavieb, feudalizmu, kapitalizmu a socializmu... veľký formát, tvrdá väzba, bez obalu, 284 strán, čiernobiele fotografie a reprodukcie,...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 7,30 € (220 Sk)
Pre Vás: 6,94(209 Sk)


ARCHITEKTURNI PAMIATKY ĽVOVA

Spisovatel: Ovsičuk V., Ľvov 1969
Katalogové číslo: D1898

Ovsičuk V. - ARCHITEKTURNI PAMIATKY ĽVOVAPekná 170-strannová publikácia plná čiernobielych fotografií - výber z ruskej architektúry mesta Ľvova...text v ruštine, obal, tvrdá väzba, dobrý stav

kúpiť Cena: 5,64 € (170 Sk)
Pre Vás: 5,36(162 Sk)

Aufgaben fur den Unterricht in der Harmonielehre

Spisovatel: Louis Rudolf, Verlag von Carl Gruninger ?
Katalogové číslo: E6812

Louis Rudolf - Aufgaben fur den Unterricht in der HarmonielehreAufgaben fur den Unterricht in der Harmonielehre im Anschluss an die Harmonielehre von Rudolf Louis und Ludwig Thuille. I. Teil - Die Diatonik, II. Die Chromatik und Enharmonik......

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 5,97 € (180 Sk)
Pre Vás: 5,38(162 Sk)

Backstreet Boys - Hviezdy z USA

Spisovatel: Baumannová Ssusanne, Motýľ 1997
Katalogové číslo: E8125

Baumannová Ssusanne - Backstreet Boys - Hviezdy z USANa jeseň roku 1995 sa na scéne populárnej hudby objavila chlapčenská skupina Backstreet Boys, ktorej singel závratnou rýchlosťou vyletel na popredné miesta hitparád. Kto...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,36 € (71 Sk)
Pre Vás: 2,24(67 Sk)



celkem 720 knih v sekci Umenie
Zobraziť ďalšie knihy v sekcii Umenie | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20


Oddelenia obchodu

Dôležité informácie

ANTIKVARIÁT s.r.o.

Rhódyho 10
08501 Bardejov
tel: 054 474 4424
mob: 0903 612078
ICQ: 152-747-564 ICQ
info@antikvariatshop.sk

Přihlášení zákazníka

Registrácia užívateľa
Zabudli ste heslo ?

Nákupný košík

V košíku máte: 0 knih
V cene: 0 Euro