Knižný TIP v oddeleni Zdravie, Šport

Obal knihy My chlapi

Kniha - My chlapi

Autor publikácie si vytýčil skromnú úlohu-vzbudiť u čitateľa aktívny záujem o zdravie a vyzbrojiť ho základnými vedomosťami, aby mohol byť prospešný spoločnosti. Z obsahu: Predĺžená mladosť profesora Nikitina alebo zdravie človeka je výsledkom správneho spôsobu života, Hor sa na horu Blagodať alebo najlepší liek proti infarktu, Ako byť šťastný alebo úvahy o význame nervov a emócií pre zdravie človeka... tvrdá väzba, 232 strán, mierne uvoľnená väzba, chrbát knihy poškodený

kúpiť knihu

Cena: 2,62 € (80 Sk)
Pre Vás: 1,84(56 Sk)

Viac informácií o knihe My chlapi


Knihy zo sekcie Zdravie, Šport začínajúce na

Zoradiť tituly vzostupne | zostupne
podľa názvu | autora | ceny | roku vydania

celkom 204 knih v sekcii Zdravie, Šport
Zobraziť ďalšie knihy v sekcii Zdravie, Šport | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

"NA SLOVÍČKO PÁN DOKTOR!"

Spisovatel: Hagen H., Fontanta kiadó 1990
Katalogové číslo: D39

Hagen H. - Kniha dáva odpovede na nevyslovené problémy pacientov. Z obsahu: Strach z pravdy, Zostanú následky? Je operácia potrebná?, Keď ide človek pod nôž, Z čoho vznikajú...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,82 € (85 Sk)
Pre Vás: 2,68(81 Sk)

100 rokov futbalu

Spisovatel: Hornáček Imrich, Obzor 1966
Katalogové číslo: G269

Hornáček Imrich - 100 rokov futbaluHistória najrozšírenejšieho športu na svete. V úvode sa autor vracia k predchodcom moderného futbalu, do starej Číny, Japonska, Grécka. Potom vstupuje na Britské...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 3,29 € (99 Sk)
Pre Vás: 2,96(89 Sk)

ABC odievania

Spisovatel: Kolektív autorov, Smena 1958
Katalogové číslo: F6878

Kolektív autorov - ABC odievaniaKniha chce oboznámiť sozásadamimoderného, vkusného a elegantného odievania... brožovaná, 71 strán, chrbát knihy mierne poškodený

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,49 € (45 Sk)
Pre Vás: 1,34(41 Sk)


Abeceda kozmetiky

Spisovatel: Guske Franz, SVTL 1963
Katalogové číslo: E2226

Guske Franz - Abeceda kozmetikyAutor v knihe veľmi prístupnou formou podáva návody a rady o pestovaní tela, ktoré už, ako sám hovorí, je nielen hygienickou požiadavkou, ale aj potreba prameniacou zo...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,56 € (77 Sk)
Pre Vás: 2,43(73 Sk)

ABECEDA ÚSPEŠNEJ MISS

Spisovatel: Pátková/Oklamčák, Ikar 1998
Katalogové číslo: C4628

Pátková/Oklamčák - ABECEDA ÚSPEŠNEJ MISSMilé dievčatá, túžite po korunke kráľovnej krásy? Práve vám je určená táto knižka, v ktorej sa dozviete: ako sa prihlásiť do súťaže o najkrajšie dievča SR a...

kúpiť Cena: 2,49 € (75 Sk)
Pre Vás: 2,37(71 Sk)

AERÓBNA GYMNASTIKA - AEROBIC

Spisovatel: Jarkovská H., Šport 1987
Katalogové číslo: D3250

Jarkovská H. - AERÓBNA GYMNASTIKA - AEROBICAutorka napísala túto monografiu o aeróbnej gymnastike po bohatých praktických skúsenostiach a priniesla veľa nových poznatkov...tvrdá väzba, dobrý stav, 208 strán

kúpiť Cena: 1,99 € (60 Sk)
Pre Vás: 1,89(57 Sk)


Aeróbna gymnastika - aerobic

Spisovatel: Jarkovská Helena, Šport 1987
Katalogové číslo: E1817

Jarkovská Helena - Aeróbna gymnastika - aerobicAutorka napísala túto monografiu o aeróbnej gymnastike po bohatých praktických skúsenostiach a priniesla veľa nových poznatkov...tvrdá väzba, 208 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,83 € (55 Sk)
Pre Vás: 1,73(52 Sk)

ALBUM SLÁVNYCH ŠPORTOVCOV 3.

Spisovatel: Mráz I. a kol., Šport 1973
Katalogové číslo: C1389

Mráz I. a kol. - ALBUM SLÁVNYCH ŠPORTOVCOV 3.Portréty hviezd športového neba,....tvrdá väzba, dobrý stav knihy, obal, 176 strán, čb foto, náklad: 9000 ks

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,66 € (50 Sk)
Pre Vás: 1,58(48 Sk)

Album slávnych športovcov 4.

Spisovatel: Kolektív autorov, Šport 1976
Katalogové číslo: G384

Kolektív autorov - Album slávnych športovcov 4.Portréty hviezd športového neba,.... tvrdá väzba, obal, 176 strán, čiernobiele foto

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,83 € (55 Sk)
Pre Vás: 1,73(52 Sk)


Alleingang Nanga Parbat

Spisovatel: Messner Reinhold, BLV 1979
Katalogové číslo: F6180

Messner Reinhold - Alleingang Nanga ParbatEin Achttausender im Alleingang - das war Reinhold Messners bisher kühnste Idee. Der gelungene Aufstieg eine Sensation, ein neuer Höhepunkt im Alpinismus. Das Buch dazu ist wie...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 6,25 € (188 Sk)
Pre Vás: 5,94(179 Sk)

Alte Heilmethoden neu entdeckt

Spisovatel: Kluge Heidelore, Verlag Arthur Moewig 1988
Katalogové číslo: E4327

Kluge Heidelore - Alte Heilmethoden neu entdecktGesundheit aus der Natur-Apotheke - Alte Heilmethoden neu entdeckt - Aderlass, Akupressur, Akupunktur, Blutegel, Diät, Edelsteine... malý formát, v nemčine, brožovaná, 128...

Stav knihy: 5 z 5

kúpiť Cena: 2,32 € (70 Sk)
Pre Vás: 2,21(67 Sk)

Aromaterápia készlet

Spisovatel: Devereux Charla, SubRosa Kiadó 1994
Katalogové číslo: F7793

Devereux Charla - Aromaterápia készletAromaterápia-készletünk öt illóolajat és a használtaukat ismertető kézikönyvet tartalmazza. az eukaliptusz-, a geránium-, a levendula-, a rozmaring- és a teafaolaj a...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 3,29 € (99 Sk)
Pre Vás: 3,12(94 Sk)


Atletika - encyklopédia

Spisovatel: Kuchen Andrej a kolektív, Šport 1985
Katalogové číslo: E4863

Kuchen Andrej a kolektív - Atletika - encyklopédiaKniha obsahuje heslá, ktoré súvisia s vývojom atletiky ako spoločenským javom, s jej zdravotnou, výchovnou, rekreačnou a výkonnostnou funkciou vo všeobecnosti, aj podľa...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 3,15 € (95 Sk)
Pre Vás: 3,00(90 Sk)

Bedside Golf

Spisovatel: Alliss Peter, Collins 1980
Katalogové číslo: F9164

Alliss Peter - Bedside GolfAllight hearted look at the game of golf... v angličtine, väčší formát, tvrdá väzba, 88 strán, ilustroval Bill Tidy

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,63 € (49 Sk)
Pre Vás: 1,55(47 Sk)

Bican-pět tisíc golú

Spisovatel: Pondělík Josef, Olympia 1988
Katalogové číslo: E1161

Pondělík Josef - Bican-pět tisíc golúKniha o Josefovi Bicanovi. V tomto vydání jsou Bicanovy vzpomínky rozšířeny o jeho postřehy z vývoje fotbalu ve světě i u nás za poslední období. Vydáme se s ním...

Stav knihy: 4 z 5

rezervovaná Cena: 2,82 € (85 Sk)
Pre Vás: 2,68(81 Sk)


Bican-pět tisíc golú

Spisovatel: Pondělík Josef, Olympia 1988
Katalogové číslo: F9645

Pondělík Josef - Bican-pět tisíc golúKniha o Josefovi Bicanovi. V tomto vydání jsou Bicanovy vzpomínky rozšířeny o jeho postřehy z vývoje fotbalu ve světě i u nás za poslední období. Vydáme se s ním...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,95 € (89 Sk)
Pre Vás: 2,81(85 Sk)

Bicanovo tajemství

Spisovatel: Kovář Pavel, Exit 1993
Katalogové číslo: F9558

Kovář Pavel - Bicanovo tajemstvíKniha s podtitulem "Kanonýrem za Masaryka, Hitlera i Čepičky" přináší příběh opravdu pohnutého života světové fotbalové legendy, fenomenálního kanonýra, kterého...

Stav knihy: 5 z 5

kúpiť Cena: 3,29 € (99 Sk)
Pre Vás: 3,12(94 Sk)

BOJ

Spisovatel: Page J., 2000
Katalogové číslo: D7274

Page J. - BOJZiggyho Olympijská knihovnička ponúka publikaci o boji v šermu, jude, zápasení, boxu, taekwonde a ještě něco navíc...brožovaná, dobrý stav, v češtine

kúpiť Cena: 1,00 € (30 Sk)
Pre Vás: 0,95(29 Sk)


BOTHAMS CENTURY: MY 100 GREAT CRICKETING CHARACTERS

Spisovatel: Botham I., Collins Willow 2002
Katalogové číslo: B3712

Botham I. - BOTHAMS CENTURY: MY 100 GREAT CRICKETING CHARACTERSEngland's greatest all-rounder, with a flamboyant approach to the game on and off the pitch, Ian Botham could be an irresistible cricketing force, and Botham's Century--his...

kúpiť Cena: 3,95 € (119 Sk)
Pre Vás: 3,75(113 Sk)

BRANkÁROVE SPOMIENKY

Spisovatel: Maier S., Šport 1990
Katalogové číslo: D9576

Maier S. - BRANkÁROVE SPOMIENKYSpomienky brankára s fotodokumentáciou.........216 strán, brožovaná, dobrý stav

kúpiť Cena: 1,66 € (50 Sk)
Pre Vás: 1,58(48 Sk)

Breviář púvabu

Spisovatel: Tomášková Jana, Mladá Fronta 1964
Katalogové číslo: E5683

Tomášková Jana - Breviář púvabuKapitoly o kosmetice... v češtine, brožovaná, 160 strán, ilustroval Miroslav Váša

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,66 € (50 Sk)
Pre Vás: 1,58(48 Sk)


Breviář zdraví a púvabú

Spisovatel: Pleskotová P. a kolektív, Mona ?
Katalogové číslo: F2295

Pleskotová P. a kolektív - Breviář zdraví a púvabúBreviář zdraví a púvabú... malý formát, brožovaná, 206 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,33 € (40 Sk)
Pre Vás: 1,26(38 Sk)

Cesta na Olymp

Spisovatel: Čáslavská / Odložilová, Mladá Fronta 1972
Katalogové číslo: E7750

Čáslavská / Odložilová - Cesta na OlympKniha podává bezprostřední a pravdivé svědectví o cestě k jednomu z mnoha prvenství... v češtine, tvrdá väzba, obal, 176 strán, 24 strán prílohy

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,49 € (75 Sk)
Pre Vás: 2,37(71 Sk)

Chcem byť krajšia

Spisovatel: Kolektív autorov, Živena 1985
Katalogové číslo: E3361

Kolektív autorov - Chcem byť krajšiaTrápia nás vrásky?, Ošetrenie zdravej pleti, Čistenie pleti na prvom mieste, Rady na každý deň, Malý kozmetický slovník... brožovaná, malý formát, 64 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 0,70 € (21 Sk)
Pre Vás: 0,66(20 Sk)


Chcete se líbit?

Spisovatel: Kolektív autorov, Mladá Fronta 1959
Katalogové číslo: E5614

Kolektív autorov - Chcete se líbit?Kapitoly o kozmetice... v češtine, brožovaná, menší formát, 97 strán

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,66 € (50 Sk)
Pre Vás: 1,58(48 Sk)

Chcete vyhrát Wimbledon?

Spisovatel: Suková Věra, Olympia 1980
Katalogové číslo: F6229

Suková Věra - Chcete vyhrát Wimbledon?Z obsahu: Od dětských střevíčkú k volánkúm, Základní údery - jednoduché složitostí, Věčná nespokojenost, Z mé galerie, A léta běží, vážení, Wimbledon roku...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,85 € (56 Sk)
Pre Vás: 1,76(53 Sk)

CHYSTÁTE SA K LEKÁROVI?

Spisovatel: Beniak M., Osveta 1977
Katalogové číslo: A5982

Beniak M. - CHYSTÁTE SA K LEKÁROVI?V knihe sa pomerne veľa miesta venuje práci obvodného lekára, dočasnej pracovnej neschopnosti, pobytu v nemocnici a v kúpeľoch, starostlivosti o deti, darcovstvu krvi,...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,29 € (39 Sk)
Pre Vás: 1,23(37 Sk)


Chystáte sa k lekárovi?

Spisovatel: Beniak Milan, Osveta 1977
Katalogové číslo: E388

Beniak Milan - Chystáte sa k lekárovi?V knihe sa pomerne veľa miesta venuje práci obvodného lekára, dočasnej pracovnej neschopnosti, pobytu v nemocnici a v kúpeľoch, starostlivosti o deti, darcovstvu krvi,...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,66 € (50 Sk)
Pre Vás: 1,58(48 Sk)

Čítanie o správnej výžive

Spisovatel: Kolektív autorov, Slov.spol.pre racionálnu výživu 1990
Katalogové číslo: F8500

Kolektív autorov - Čítanie o správnej výživeZ obsahu: Výživa a stravovanie v nových podmienkach, Choroby srdca a ciev a výživa, O chlebíku, Chvála žien, Správnou výživou k zdraviu, Chvála polotovarov, Cholesterol...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,62 € (80 Sk)
Pre Vás: 2,23(68 Sk)

Čítanie o správnej výžive ´84

Spisovatel: Kolektív autorov, Slov.spol.pre racionálnu výživu 1983
Katalogové číslo: F8431

Kolektív autorov - Čítanie o správnej výžive ´84Z obsahu: Racionálnou výživou k zdraviu, Výživa a jej miesto v štruktúre našich potrieb, Ako sa formujú naše výživové postoje, Hlad a príjem potravy, Afrika-slabý...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,62 € (80 Sk)
Pre Vás: 2,10(64 Sk)


Čítanie o správnej výžive ´86

Spisovatel: Kolektív autorov, Slov.spol.pre racionálnu výživu 1985
Katalogové číslo: F8396

Kolektív autorov - Čítanie o správnej výžive ´86Z obsahu: Za zdravšiu výživu a jej racionalizáciu, Voľný čas a stravovanie, Svetové prognózy výživy, Hayova strava, Stravovací režim športovcov, Výživa a štítna...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,72 € (82 Sk)
Pre Vás: 2,59(78 Sk)

Čítanie o správnej výžive ´89

Spisovatel: Kolektív autorov, Slov.spol.pre racionálnu výživu 1988
Katalogové číslo: F8397

Kolektív autorov - Čítanie o správnej výžive ´89Z obsahu: Železo vo výžive dojčiat, Bez chuti, Stomatológ a sacharidy vo výžive, Boj o život detí, Rozprávka o diéte, Prvé chleboviny, Športovec, Len tak medzi nami,...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,69 € (81 Sk)
Pre Vás: 2,55(77 Sk)

Čítanie o správnej výžive ´90

Spisovatel: Kolektív autorov, Slov.spol.pre racionálnu výživu 1989
Katalogové číslo: F8501

Kolektív autorov - Čítanie o správnej výžive ´90Z obsahu: Výživa na konci 2000-ročia, Výživa a starnutie, Aká bola a aká je naša výživa, Výživa a pohyb ako regenerácia pre starších, Vývoj výživy a stravovanie,...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,62 € (80 Sk)
Pre Vás: 2,49(76 Sk)


Cvičení starších žen

Spisovatel: Buddeusová Nora, Olympia 1980
Katalogové číslo: E4991

Buddeusová Nora - Cvičení starších ženZ obsahu: Stáří a stárnutí, Fyziologické a psychologické zvláštnosti staršího věku a vliv tělesné výchovy na starší organismus, Speciální metodika tělesné...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 1,83 € (55 Sk)
Pre Vás: 1,73(52 Sk)

Dejiny telesnej výchovy a športu na Slovensku

Spisovatel: Perútka Jaromír, Šport 1980
Katalogové číslo: F7726

Perútka Jaromír - Dejiny telesnej výchovy a športu na SlovenskuKniha spracováva dejiny športu a telesnej výchovy na Slovensku. Z obsahu: začiatky telesnej kultúry od najstarších čias do roku 1948, Telesná výchova na Slovensku v...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 2,62 € (80 Sk)
Pre Vás: 2,49(76 Sk)

Diagnostika a léčení dětských nervových záchvatu

Spisovatel: Svatý Jaromír a kol., Avicenum 1976
Katalogové číslo: F1607

Svatý Jaromír a kol. - Diagnostika a léčení dětských nervových záchvatuZ obsahu: K dejinám epilepsie, Definícia epilepsie, Výskyt epilepsie, Etiopatogenéza epilepsie, Diagnóza nervového záchvatu, Psychologický prístup k chorému, Liečenie,...

Stav knihy: 4 z 5

kúpiť Cena: 6,27 € (189 Sk)
Pre Vás: 5,96(180 Sk)



celkem 204 knih v sekci Zdravie, Šport
Zobraziť ďalšie knihy v sekcii Zdravie, Šport | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6


Oddelenia obchodu

Dôležité informácie

ANTIKVARIÁT s.r.o.

Rhódyho 10
08501 Bardejov
tel: 054 474 4424
mob: 0903 612078
ICQ: 152-747-564 ICQ
info@antikvariatshop.sk

Přihlášení zákazníka

Registrácia užívateľa
Zabudli ste heslo ?

Nákupný košík

V košíku máte: 0 knih
V cene: 0 Euro